M. Verstappenui nepatiko varžovų „kvaili išsišokimai“ (25)

M. Verstappenui nepatiko varžovų „kvaili išsišokimai“
logo 2023 Lapkričio 24 d. 19:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Čempionas Maxas Verstappenas po antrosios laisvosios treniruotės prieš Abu Dabio GP kaltino varžovus, jog jų „kvaili išsišokimai“ ir lėtas vairavimo tempas trukdė jam važiuoti.

Galiausiai „Red Bull“ sportininkas treniruotę baigė užfiksavęs trečią rezultatą.

„Kiti turėjo judėti greičiau. Jie visi važiuoja lėtai, aš tiesiog noriu išvažiuoti, kadangi turime ribotą laiką, tačiau varžovai toliau sau važiuoja per vidurį.

Tuomet, kai aš pabandžiau aplenkti, mane buvo bandoma prispausti prie sienos. Taigi, taip – tai yra šiek tiek kvaila“, - kalbėjo olandas.

Jis taip pat prakalbo ir apie problemas, kurias „Red Bull“ užfiksavo pirmąją etapo dieną.

Kol kas turime labai prastą balansą. Daug ratų tinkamai nesuvaldėme automobilio, buvo daug šokinėjimo, todėl prieš rytojų tikrai turime ką pažiūrėti. Neužėmėme žemos vietos, bet manau, kad bent jau balanso požiūriu, galime atrodyti kur kas geriau. Pabandysime pažiūrėti, kas mums šiandien nutiko“, - sakė M. Verstappenas.Komentarai (25)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mariusis
IP: 7ad5add | 11/24 19:34 Atsakyti
John
11/24 19:21

Galit jo nemėgti, nekesti, bet šis vyrukas kuria intriga visur. :D

Jis yra tiesiog marozas-kaip kelių gaidelis, kad vis jam turi trauktis iš kelio, mol atvažiuoja ponas arogantiškas šveplius.
O šiaip tai yra gerai, priverčia biški pasinervuoti maroziuką 😀
Niu jo
IP: e91f611 | 11/24 19:52 Atsakyti
John
11/24 19:21

Galit jo nemėgti, nekesti, bet šis vyrukas kuria intriga visur. :D

Jo... Daug kam ir Selas patinka ale kietas, na...ui žiūrovus siuntineja, narkotikus uosto, iš žmonių tyčiojasi, bet ale vis tiek patenkinti, kaip sakyti visiem patinka žmonės atitinkantys jų pačių kultūros lygį ;)
mariusis
IP: 7ad5add | 11/24 20:12 Atsakyti
John
11/24 20:02

Taigi tu aukštesnės kąstos, aukštesnio intelekto,meritokratijos sl... skaityti daugiau

Visų pirma, tai kasta su paprasta a. Antra, dar kartą sakau- neašarok taip. O trečia, logic failure error pas tamstą, o naudoju žargoną tokį, kokį naudoja šveplius, kad jo fanai suprastų, nes koks šveplius, tokie ir fanai.
mariusis
IP: 6f39c22 | 11/24 21:55 Atsakyti
John
11/24 21:31

Kas kitas jei ne marozas pasakis kad jis nemarozas. Čia kaip savęs p... skaityti daugiau

Išmok rašyti, analfabete. Gėda skaityti tokią paklodę, kur trečiokas geriau rašo 🙂 Neužsigauk taip, marozėliu pats prisipažinai, kad toks esi, niekas už liežuvio netraukė. Tad aiškindamas čia man kažką, koks aš marozas, eik pasimokysi rašyti. Marozo leksiką aš tau paaiškinau, nors baisių žodžių nepavartojau, bet užsišikai neblogai 😀Jei tu esi toks bukas, kad nesupranti, jok šveplius yra marozas ir gaidelis trasoje, kokie yra tokie patys gaideliai kelyje savo elgesiu, tai čia yra tavo problemos. Ir kišimas Fia čia sulyginti su kelių gaideliu, tai tik toks analfabetas su antroko lygio smegenim ir gali sulyginti. Fia šito marozo neišauklės ir ne jų derbas, tėvas tai turėjo padaryti. Tai pakalbėk apie sero etikos standartus? Kada jis ką yra pasiuntęs, apšėręs ar durniavęs trasoje, kaip durniuoja šveplius? Pasidalink savo sapnais. Tokio trasos marozo kaip šveplius seniai nebuvo. Pagl visą tavo požiūrį matosi ir galima daryti išvadą, kad pats neblogas esi kelių gaidelis, jei bent esi įgijęs teisę vairuoti 😀
mariusis
IP: 7ad5add | 11/24 19:53 Atsakyti
Lauris
11/24 19:47

Mol parašė tas, kuris tyčiojasi.

O ko negalima? Šveplius mongolais išvadinti, *** apšerti gali, o pamanyk ant jo jau nieko negalima pasakyti. Neašarok 😉
mariusis
IP: 7ad5add | 11/24 20:50 Atsakyti
John
11/24 20:34

Tai sau ledi nusižeminti iki tokio lygio, tai tu "švepliaus" lygio j... skaityti daugiau

Bet marozams juk turi kažkas pasakyti, kad jie marozai, nes jie dažniausiai galvoja, kad čia taip ok yra. Tai šiaip šiame sporte yra vienas marozėlis- šveplius ir ne dėl jo formulę žiūriu, tad nebesvaičiok vėjų. O kas yra fia, moralės, elgesio ir marozų policija? Ir tu galvoji prisipažindamas, kad esi marozas, neturi orumo mane nuleidi į marozo lygį ir aš ten pat 😀 Išsipagriok ir po pilną nebegerk 🙂 žinok yra normalių fanų, bet tau kaip marozui be orumo to nesuprasti.
Rokas1
IP: ee040a3 | 11/25 09:33 Atsakyti
Šitas tai pramušė :D pastoviai visus pit lane pats blokavo per kvalas, o dabar per treniruotę skundžiasi, kad kiti per lėti ir jis nespėja :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0