M. Webberis kritikuoja „Haas“ dėl N. Hulkenbergo kontrakto (2)

M. Webberis kritikuoja „Haas“ dėl N. Hulkenbergo kontrakto
logo 2022 Lapkričio 29 d. 15:59, Red Bull/Getty Images

Haas“ sprendimas nutraukti bendradarbiavimą su Micku Schumacheriu ir vietoje jo pasamdyti Nico Hulkenbergą sukėlė nevienareikšmišką reakciją tarp tų, kurie domisi „Formule-1“.

Amerikiečių komanda tvirtina, kad šalia Kevino Magnusseno jiems reikia ir antro patyrusio piloto, tačiau reikia turėti galvoje, jog 35 metų N. Hulkenbergas beveik nelenktyniavo pastaruosius trejus metus, o patirties važiuojant su naujosios kartos bolidais jis turi kur kas mažiau nei Schumacheris.

Devynių GP etapų nugalėtojas M. Webberis „Haas“ pozicijoje įžvelgia nemažų trūkumų. Jo nuomone, tai, kad F-1 komanda atsisako bendradarbiauti su jaunu pilotu, visam sportui siunčia labai negerą ženklą.

„Jei atvirai, mane labai nustebino „Haas“ pasirinkimas, - pasakojo 46 metų australas. - Man atrodo, kad tai yra neteisinga tų talentų atžvilgiu, kurie dabar rengiasi ateiti į „Formulę-1“. Išeitų, kad jaunimui durys į F-1 yra užvertos.

Taip, mes žinome, kad „Haas“ vadovas ne kartą yra kalbėjęs, kad dirbti su jaunimu yra sunku. Būtent todėl jis ryžosi priešingam keliui ir pasirinko veteraną.

Labai realu, kad Nico tikrai nuolat nedaužys bolido kitais metais. Bet žinau, kad dabar jis pradėjo aktyviai mesti svorį. Kalbama, kad per trejus metus jis smarkiai sustorėjo. Taigi, tereikia jam palinkėti sėkmės“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2023 sezono taškai: 37
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Slick
IP: ef12fd6 | 11/29 23:20 Atsakyti
Lemma
11/29 19:56

Antraštė, kad kritikuoja, o tekstas, kad nustebino... :/

O kad tamsta stebiesi tokiais dalykais, tai mane stebina.. Čia nuolat tokie plėniai. Nei kas parašė, nei iš kur paėmė naujieną. Toks jausmas, kad jiems patiems Webberis paskambino ir papasakojo.
Lemma
IP: 9f791a5 | 11/29 19:56 Atsakyti
Antraštė, kad kritikuoja, o tekstas, kad nustebino... :/
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas