M. Whitmarshas giria F. Alonso indėlį

M. Whitmarshas giria F. Alonso indėlį
logo 2007 Balandžio 09 d. 15:41, McLaren
„McLaren“ komandos vadovas Martinas Whitmarshas pareiškė, kad ekipai labai svarbus į ją šiemet atėjusio „Formulės-1“ čempiono Fernando Alonso indėlis, kitų dažnai pamirštamas žavintis naujoko Lewiso Hamiltono pasiekiamais.
„Pirmieji Lewiso lenktynių ratai buvo fenomenalūs, jis ir vėl puikiai startavo. Buvo smagu žiūrėti, kaip jis tvarkosi su Massa spaudimu. Kai Massa antrą kartą suklydo stabdymo metu, pamaniau, kad Lewisui taps sunkiau, nes jį ims vytis Kimi (Raikkonenas – red. past.). Tačiau jis ir su tuo susitvarkė, kas yra fantastiška“, - po lenktynių Malaizijoje teigė M. Whitmarshas.
„Neišvengiama ir teisinga, kad Lewisas ir vėl susilauks daug dėmesio, tačiau Fernando šįkart pasirodė kaip tikras pasaulio čempionas. Tvirta ir nesustabdoma žudymo mašina atėjo ir padarė savo darbą“, - pažymėjo komandos vadovas.
M. Whitmarshas tvirtino, kad „McLaren“ sėkmę lėmė ir F. Alonso indėlis – jo įžvalgumas padėjo komandai, o jis pats yra ekipą motyvuojanti jėga.
„Jis įnešė fantastišką indėlį. Teisingos pagyros ir Lewiso pasiekimams, tačiau Fernando yra didis pasaulio čempionas ir labai patyręs vaikinas. Jo įžvalgumas mums labai padėjo“, - kalbėjo ekipos vykdantysis direktorius.
„Mūsų organizacijoje jis yra motyvuojanti jėga. Jis nuolat galvoja apie savo ir visų mūsų darbą. Ir Malaizijoje jis puikiai padirbėjo“, - pridūrė jis.
Nugalėjęs Malaizijoje, F. Alonso tapo šių metų „Formulės-1“ čempionato lyderiu. Jis turi 2 taškų persvarą prieš K. Raikkoneną.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061