Malaizijos GP: kvalifikacija (89)

Malaizijos GP: kvalifikacija
logo 2013 Kovo 23 d. 11:07, Red Bull/Getty Images
Besikeičiančiomis oro sąlygomis vykusioje Malaizijos GP kvalifikacijoje triumfavo „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis.
Vokietis už savęs paliko abu „Ferrari“ lenktynininkus. Felipe Massa vėl pasirodė geriau už ekipos kolegą Fernando Alonso, užimdamas antrąją vietą, kai ispanas liko trečias.
Likus minutei iki kvalifikacijos pabaigos dar pirmavęs „Mercedes“ sportininkas Lewisas Hamiltonas turėjo tenkintis ketvirtąja vieta. Jo komandos draugas Nico Rosbergas liko šeštas, o tarp jų įsiterpė Markas Webberis iš „Red Bull“.
Australijos GP lenktynių laimėtojas Kimi Raikkonenas šį kartą liko tik septintas – „Lotus“ pilotas lemiamoje dalyje iš esmės atliko tik vieną rimtą bandymą, kurio nepakako gerai vieta starto rikiuotėje užimti.
Į pirmąjį dešimtuką pateko abu sportinėje duobėje atsidūrusios „McLaren“ komandos lenktynininkai. Jensonas Buttonas iškovojo aštuntąją starto poziciją, o Sergio Perezas liko dešimtas.
Puikų tempą kvalifikacijos pradžioje demonstravęs ir pirmąją vietą pradinėje dalyje užėmęs „Force India“ pilotas Adrianas Sutilas per paskutines dešimt minučių jau nebesuspindėjo ir turėjo tenkintis devintąja pozicija.
Kvalifikacija prasidėjo visiškai sausoje trasoje, tačiau dangus kuo toliau, tuo labiau niaukėsi, kol antrosios dalies viduryje nepradėjo kristi lietus. Šis buvo intensyvus, bet trumpas – prasidėjus lemiamai, trečiajai, daliai trasa jau buvo pradėjusi džiūti, o sportininkai svarbiausius dienos rezultatus pasiekė važiuodami tarpinėms oro sąlygoms skirtomis padangomis.
Malaizijos GP lenktynių sekmadienį pradžia – 10.00 val. Lietuvos laiku. Lietaus tikimybė neatmetama ir rytojaus varžybų metu.

Komentarai (89)


igniukas
| 2013 Kovo 23 d. 22:27
kai 1-p kaip viska zino kas blokuos kas i prieki saus kas sintetinis .kaip dar tave nepaime f-1 galetum ten savo negandas klykt :)
leksas
| 2013 Kovo 23 d. 18:37
vetelis yra talentas, beje patiko šalmo stilius, galėtų jo nekeist.
Bilekas
| 2013 Kovo 23 d. 18:06
vakar krc parasyta cia buwo 18,00 bus kvala... nu jo dekui..
Vytautas JV
| 2013 Kovo 23 d. 16:49
Lengtynese alonso greitesnis pamatysit rytoj ;)
nma
| 2013 Kovo 23 d. 16:24
Visas gyvenimas yra nesusipratimas, bet kalbos Massa vs. Alonso yra dar didesnis nesusipratimas.
RaMa
| 2013 Kovo 23 d. 16:04
kaip jūs nusišnekat.. ir iš kur jūs čia tas teorijas traukiat :)) akivaizdu, kad komandoje visada yra žmogus, kuris labiau lyderis. ypač kaip praėjusiais metais, kai tik Alonso ir metė pirštinę vokiečiui, tad natūralu, kad visa komanda, įskaitant ir MASSa,turi jam padėti. šiemet dar tik pradžia, VIENos, suprantant lietuviškai? VIENOS lenktynės įvyko, o jie jau čia nesąmones rašinėja :) lyg kova kol kas, na ir gerai, ir niekam komanda nesuteiks kažkokios lyderystės. bet jei įsibėgėjus sezonui vėl bus kaip anais metais, ir vėl Massa turės padėti ispanui, ir taip ir reikia daryti.
tomas29
| 2013 Kovo 23 d. 15:44
Idomuu kvala. Vettelis saunuolis. Massa eilini karta pastate falonso i vieta :)
gogeta
| 2013 Kovo 23 d. 15:38
Alonso laimes kad ir kaip mes visi to nenorim
Nerijus Skirka
| 2013 Kovo 23 d. 14:11
massa nesvarioje dalyje startuos, nors pirmas posukis i desine, bet antras jau i kaire, todel mazai tiketina, kad massa bus pirmas po eso
AMI
| 2013 Kovo 23 d. 13:47
Tai kad massa slapioj trasoj vaziuot nemoka. Lenktynese daugiau palis ir jau pirmuose ratuose suktukus darys.
×

F-1.lt pulsas