„Manor“ komanda tapo „Virgin“ (5)

„Manor“ komanda tapo „Virgin“
logo 2009 Lapkričio 30 d. 21:04, Virgin Group
Šiandien Tarptautinės automobilių federacija (FIA) patvirtino, kad į kitų metų „Formulės-1“ čempionatą priimta „Manor“ komanda bus žinoma garsiosios „Virgin“ korporacijos vardu.
Lenktynes reguliuojanti organizacija šį pasikeitimą atskleidė paskelbusi 2010 m. pasaulio pirmenybių dalyvių sąrašą. Joje vietoje anksčiau figūravusios „Manor Grand Prix“ matome „Virgin Racing“ vardą.
Kiek anksčiau britų laikraštis „The Guardian“ paskelbė, kad Richardo Bransono vadovaujama korporacija įsigijo iki penktadalio naujosios „Formulės-1“ komandos akcijų. Kol kas nei tai, nei ekipos pervadinimas nepatvirtintas oficialiai.
„Virgin“ komanda ketina naudoti „Cosworth“ variklius, o vienu iš jos lenktynininku bus vokietis Timo Glockas, šiemet lenktyniavęs „Toyota“. Kitas ekipos pilotas kol kas neįvardintas, o realiausiu kandidatu užimti šią vietą yra laikomas brazilas Lucas di Grassi.
Šių metų „Formulės-1“ čempionate „Virgin“ rėmė titulus tiek lenktynininkų, tiek komandų įskaitose laimėjusią „Brawn“ ekipą.

Komentarai (5)


Kewle
| 2009 Gruodžio 01 d. 17:26
VeZys77>>Na, ponas Bransonas yra gana ekstravagantiška asmenybė, ekologija jam gal ir rūpi, bet manau pinigai labiau jam prie širdies, o formulė yra labai gera vieta reklamuoti ir tuo pačiu gauti finansinės naudos savo firmelei. O be to ką gali žinot, gal ims ir sugalvos su Cosworth'ais kokį ekokuru varomą motoriuką susikonstruot :)Galės tada girtis, kad labai rūpinasi aplinkosauga :)
VeZys77
| 2009 Gruodžio 01 d. 16:52
a9>>> o is kur manai tie limonai pas ji butu, jei nesugebetu tokios reklamos pasidaryt?;D beje, kiek zinau jis yra uz ekologija, tai kaip cia f-1 ji patrauke?
a9
| 2009 Gruodžio 01 d. 00:36
Landus tipelis tas Bransonas, už skatikus sugeba didelę reklamą padaryti. Šiemet skatikus mokėjo Brawn komandai, bet sugebėjo sudaryti stambiausio ir svarbiausio F-1 investuotojo įvaizdį. Kitais metais vėl minimaliai investavęs (klausimas, ar bent 10 mln) turės savo komandą F-1.
vytox
| 2009 Lapkričio 30 d. 22:40
La Form>> :)))
moderator La Form
| 2009 Lapkričio 30 d. 21:59
Kadangi kiti metai bus pirmieji Manor ekipai F-1, tai "Virgin" pavadinimas jiems labai tinka. "Like a Virgin...";)
×