„Manor“ Malaizijoje planuoja dalyvauti visuose važiavimuose

„Manor“ Malaizijoje planuoja dalyvauti visuose važiavimuose
logo 2015 Kovo 18 d. 09:45, Manor
Po nesėkmingo pasirodymo Australijoje, „Manor“ ekipa atvykusi į Malaiziją ketina dalyvauti visuose važiavimuose.
Dėl įvairių problemų modifikuoti komandos bolidai praėjusį savaitgalį taip nė karto ir neišvažiavo į trasą. Ekipos vėliau buvo paprašyta pasiaiškinti kodėl jos pilotai nedalyvavo treniruotėse ir kvalifikaciniuose važiavimuose.
„Manor“ generalinis direktorius Graeme‘as Lowdonas teigia, kad praėjusį savaitgalį buvo stipriai pasistūmėta į priekį, tad atvykus į Malaiziją situacija turėtų būti daug geresnė.
„Australijoje padarėme didelę pažangą. Tai visiems suteikė daugiau pasitikėjimo savimi. Žinoma, Australijoje mums pritrūko laiko, tačiau dabar galime teigti, kad atvykus į Malaiziją viskas tūrėtų būti normalu“, – sakė G. Lowdonas.
Britas apgailestavo, kad komanda šiuo metu negali dirbti prie savo bolidų, kadangi jie yra gabenami iš Australijos į Malaiziją.
„Bolidai iš Australijos keliauja tiesiai į Malaiziją. Tad negalime tinkamai išnaudoti tos dviejų savaičių pertraukos. Visai kitokia situacija būna, kai lenktynės vyksta Europoje. Tada po varžybų atgauname bolidus ir toliau galime prie jų dirbti.“
„Taigi, prie savo bolidų negalėsime prisiliesti tol, kol jie neatsiras Malaizijos trasos garažuose. Tačiau jei ir toliau dirbsime taip, kaip tai darėme iki šiol, Malaizijoje viskas bus gerai.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0