„Manor“ nežino kada pasirodys trasoje (6)

„Manor“ nežino kada pasirodys trasoje
logo 2015 Kovo 13 d. 23:23, Manor
„Manor“ atstovai teigia nežinantys kada komandos pilotai pirmą kartą išvažiuos į trasą.
Problemos su programine įranga buvo tik viena iš daugelio priežasčių dėl kurios šiandien Australijoje vykusiose laisvosiose treniruotėse nedalyvavo ekipos pilotai Willas Stevensas ir Roberto Merhi.
„Manor“ sporto direktorius Graeme‘as Lowdonas negalėjo tiksliai pasakyti, kada komandos lenktynininkai pirmą kartą išvažiuos į trasą.
„Tiesą pasakius aš nežinau“, – kalbėjo G. Lowdonas.
„Kalbame ne vien tik apie problemas su programine įranga. Yra daug daugiau problemų. Žinant kiek laiko turėjome tam, kad pasiruoštume pirmoms lenktynėms, jų kiekis manęs visiškai nestebina. Turime pilnai paruošti abu bolidus. Esame priversti vienu metu išspręsti krūvą problemų. Dabar sunku pasakyti kada pasirodysime trasoje. Situacija tokia, jog tam tikri dalykai arba veikia arba ne.“
Su finansinėmis problemomis susidūrus „Marussia“ ekipai, pastaroji liko skolinga nemenka pinigų sumą variklių tiekėjai „Ferrari“. Nepaisant to kas įvyko pernai, palaikymą „Manor“ komandai išsakė italų komandos vadovas Maurizio Arrivabene.
„Pernai dirbome su viena kompanija ir iki šiol iš jos bandome atgauti mums priklausančius pinigus. Dabar dirbame su kita kompanija, tad tai visai kita istorija“, – sakė italas.
„Dirbame savo darbą ir stengiamės juos palaikyti, kadangi jie mums įrodė, kad gali laikytis to, kas parašyta sutartyje. Tai rimti žmonės. Graeme‘ui aš pasakiau labai paprastai: „Mes esame pasiruošę jums padėti, bet jei nebus pinigų, nebus ir medaus.“
[gallery id=1111 rand=rand]

Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Jekesas
| 03/14 13:01 Atsakyti
deivec >> vietomis atrodo kad GP2
deivec
| 03/14 09:51 Atsakyti
pershasi tik vienas zodis - apgailetina. cia formule 1 ?
alien-zoo
| 03/14 09:30 Atsakyti
o sezono gale jau podiumai, ne anksčiau
Jamo Bling
| 03/14 06:35 Atsakyti
Kaip ir mclaren :))))
Jekesas
| 03/14 05:48 Atsakyti
a9 >>> kažkur vidury sezono turės galbūt jau normalias lenktynes su finišu.
a9
| 03/14 01:55 Atsakyti
Prieš dvi savaites rašiau, kad Australija bus tik bandymų savaitgalis Manor ir lenktynėse jie nedalyvaus. Manor dar bent kelis GP savaitgalius gali panaudoti tik kaip bandymų sesijas. Net jei Malaizijoje startuos lenktynėse, dar gali daug GP praeiti, kol Manor sugebės finišuoti lenktynėse. Galima organizuoti lažybas, kuris bus pirmas GP, kuriame Manor sugebės finišuoti.
×

TOP naujienos