„Manor“ pristatė naują pavadinimą ir logotipą (5)

„Manor“ pristatė naują pavadinimą ir logotipą
logo 2016 Sausio 19 d. 19:50, Manor
Praėjusiųjų metų pradžioje britų verslininkas Stevenas Fitzpatrickas investavo į bankrutuojančią „Manor Marussia“ komandą ir išgelbėjo ją nuo bankroto.
2015 metais komanda dalyvavo visose F-1 pasaulio čempionato lenktynėse ir nors neiškovojo nė vieno taško, pasak specialistų, padėjo gerus pamatus ateičiai.
Ši ekipa pernai pasirašė sutartis dėl jėgos agregatų su „Mercedes“ bei su „Williams“ dėl pavarų dėžių. O praėjusią savaitę buvo paskelbta, kad į komandą dirbti ateina buvęs „Ferrari“ konstruktorius Nicolas Tombazis. Tai byloja apie komandos savininkų planus ekipą išvesti į kur kas konkurencingesnį lygį.
Šiandien „Manor“ spaudos tarnyba Twitter išplatino pranešimą apie naują komandos pavadinimą ir naują logotipą. Iš pavadinimo dingo žodis „Marussia“ – dabar komanda vadinsis „Manor Racing“. Likusias smulkmenas ekipa žada pateikti vasario 22 d. – pirmą žiemos bandymų Barselonoje dieną. Tądien bus pristatytas naujas bolidas ir paskelbtos pilotų pavardės.
„Su džiaugsmu pristatome „Manor Racing“: tam mes esame čia. Visos smulkmenos – vasario 22 d.“, – komanda pranešė Twitter.

Komentarai (5)
Sensejus
| 01/21 11:31 Atsakyti
nu jiem tik sekmes belieka palinket ir galbut vel iskovot koki taskeli kita, tik man labai nesinori kad jie aplenktu makgondas nes tada gali labai padidet savizudybiu skaicius lietuvoje kitu metu gale :D
menesis
| 01/20 23:24 Atsakyti
Nebėra Marussia, nors jau pernai nebuvo tos kompanijos. Dabar vadinsis Manor, nors Manor Motorsport įkūrėjas John Booth išėjo iš kompanijos...
RBR
| 01/20 08:51 Atsakyti
Labai stipriai pakeite pavadinima :D o siaip bent jau ant popieriaus komanda atrodo tikrai neblogai. Tikekimes nesprogs tas burbulas vidury sezono, kai paaiskes, kad niekam nera pinigu:)
booraz
| 01/20 08:50 Atsakyti
Tikiuosi bolidas nebus tokio lygio kaip logotipas :)
ecOr
| 01/19 23:43 Atsakyti
Krūtas logotipas, pavadinimas irgi visai nieko. Marussia man nepatiko
×

TOP naujienos