Kvalifikacijoje tik „Ferrari“ pirmoje sesijoje buvo išvažiavę su superminkštosiomis padangomis, visi likusieji visas sesijas naudojo ultraminkštąsias, palaipsniu pasiekdami padangų darbo režimą...
„Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Esminiu faktoriumi kvalifikacijoje buvo padangų paruošimas įšildymo ratuose – vieni pilotai jas įšildė vieną, kiti – du ratus, kad iš mašinų būtų galima išspausti maksimumą. Finaliniame bandyme Sebastians Vettelis du ratus įšildė padangas, o Kimis Raikkonenas – vieną.
Kvalifikacija buvo labai įdomi su itin glaustais rezultatais, tačiau padangų darbas atitinko mūsų viltis. Kaip ir anksčiau, Sočio asfaltas buvo labai slidus, nežiūrint į natūralų jo senėjimą“.
Sekmadienio lenktynėse „Pirelli“ tikisi vieno sustojimo, kai startavę su ultraminkštosiomis, jas į superminkštąsias keisis 26 rato rajone. Įmanomas variantas ir su dviem susojimais – dvi atkarpos po 18 ratų su ultraminkštosiomis ir po to iki finišo su superminkštosiomis.