„Marussia“ naujojo bolido bandymus pradės vėliau (8)

„Marussia“ naujojo bolido bandymus pradės vėliau
logo 2012 Sausio 21 d. 10:41, Virgin/LAT Photographic
„Marussia“ komanda patvirtino naujojo bolido bandymus ketinanti pradėti ne nuo pirmosios treniruočių sesijos Jereze (Ispanija), o nuo antrosios Barselonoje (Ispanija) vasario viduryje.
„Mes taikome į antrąją sesiją. Bet kuriuo atveju dalyvausime ir pirmojoje, nes Charlesui (Picui – red. past.) svarbu rinkti kilometrus. Be to, tai padės įsivažiuoti ir visai komandai“, - pareiškė ekipos, pernai dar vadintos „Virgin“, technikos konsultantas Patas Symondsas.
Inžinierius taip pat atskleidė, kad naujasis „Marussia“ bolidas turės labai mažai ką bendro su pernykščiu automobiliu.
„Visuomet kažką panaudoji, tačiau, manau, kad šį kartą panaudojome mažiau nei įprastai. Visiškai naujai suprojektuota važiuoklė, skiriasi net pedalų struktūra“, - teigė specialistas.
„Šiame bolide iš pernykščio tikriausiai panaudota mažiausiai tarp visų automobilių, prie kurių man kada nors teko dirbti“, - pažymėjo jis.
P. Symondsas užtikrino, kad kuriant naują „Marussia“ bolidą pagrindinis tikslas buvo ne revoliuciniai sprendimai, o tvarkingas įprastų metodų įgyvendinimas.
„Nemanau, kad mums jau laikas imtis inovacijų. Kai tiek daug atsilieki nuo rikiuotės priekio, turi viską tiesiog atlikti tinkamai ir gerai“, - sakė buvęs „Renault“ inžinerijos direktorius.
„Taigi, jokių realių inovacijų, daugiau kiekvienos srities peržiūra ir bandymas ją pagerinti“, - pridūrė jis.
2012 m. F-1 pristatymų, bandymų ir lenktynių tvarkaraščiai

Komentarai (8)


Giedrius1
| 2012 Sausio 27 d. 10:39
Ramzes, o tu irgi, kaip visi tipiški rusai, lendi į lietuviškas svetaines, nors pats praktiškai nei sakinio be klaidų nesugebi parašyti, ir kiši visur savo kvailai aklą patriotizmą? Bendrauk normaliai, nekelk visur savo šalies į aukštumas ir nedraskyk kitiems akių, tai ir visi visur normaliai tave priims. O kai visi ima vaidinti, kokie "mes galingi", stiprūs ir t.t., tai ir susilaukiate kritikos savo adresu.
P.S. Aš tai žinau gal kokias 25 kalbas, tik moku iš jų tris :)
Ramzes
| 2012 Sausio 24 d. 23:36
dr.Lauda> o tau patariu paskaityt daugiau mokslines literaturos pries vartojant zodzius kuriu prasme nezinai, beje atversiu tau paslapti: moksliskai nustatyta, kad *** negali pilnai ismokt net viena kalba, as zinau sesias kalbas, o vat tu kaip as matau tik viena ir ta su klaidom, pagalvok dabar:) gal pakilsi iki idioto lygio:)))) P.S. Sakau, skaitytk literatura, ten suprasi apie kokius lygius kalbu ir daugiau patariu cia savo idotisku komentaru nerasyt, beje tau jau ne vienas apie tai sake.
dr._Lauda
| 2012 Sausio 24 d. 02:35
zmones is taves nesijuokia del to, kad tu rusas, ar slavas... jie juokiasi, kad esi *** :)
Ramzes
| 2012 Sausio 24 d. 00:24
Super! Sergu uz shia komanda, kaip ir uz visas kitas kurios naudoja Renault variklius. Rossija vperyod! Netoli tie laikai, kai MaRussia arba papraschiau Matushka Rus bus garsinta F1 pasaulyje!
P.S. Rusofobams ir nacikams visokiems! Mano adresu nerasykit nieko, nes senai supratau, kad nesat normalus zmoniai, nemokat bendraut ir nekenciate zmogu, tik del to kad jis Slavas, rashydami man nekorektiskai jus pazeidziate visas doroves taisykles, jus nebaudzia tik todel, kad moderatoriai jus palaiko, o ar nors vienas is jusu sutiks man pasakyt viska i akis?
deivec
| 2012 Sausio 21 d. 21:18
P. Symondsas užtikrino, kad kuriant naują „Marussia“ bolidą pagrindinis tikslas buvo ne revoliuciniai sprendimai, o tvarkingas įprastų metodų įgyvendinimas.

geras sprendimas...nes kai nesuprantatys pridaro visko...i pievas...tai per keleta menesiu nesukursi tobulo bolido...

žiūrovas f-1
| 2012 Sausio 21 d. 19:08
Tikiuos siemet jie nebus paskutiniai.
Formis
| 2012 Sausio 21 d. 16:36
manau juodą spalvą keis mėlyna :)
goGOgo
| 2012 Sausio 21 d. 16:06
idomu tik kaip bus nudazytas, daugiau nk ^.^
×

F-1.lt pulsas