„McLaren“ derasi su L. Norrisu dėl ateities

„McLaren“ derasi su L. Norrisu dėl ateities
logo 2023 Spalio 01 d. 19:47, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Tarp „McLaren“ komandos ir Lando Norriso vyksta pirminės derybos apie galimą bendradarbiavimo pratęsimą pasibaigus britų piloto kontraktui.

Norriso įsipareigojimai „McLaren“ numato, kad jis važiuos šioje komandoje iki 2025 m. pabaigos, tuo tarpu jo komandos draugo Oscaro Piastrio sutartis galioja iki 2026 m. galo. Visa tai Wokingo komandai garantuoja stabilumą vidutinėje perspektyvoje, o kartu „McLaren“ toliau atnaujina infrastruktūrą.

Norrisas yra laikomas gana perspektyviu lenkynininku, bet sklando gandai, kad juo domisi „Red Bull“ ir „Ferrari“, tačiau „McLaren“ komandos vadovas Andrea Stella pranešė, kad jie pasistengs, jog Lando pasiliktų.

„Žinoma, mes su juo vedame derybas, - kalbėjo A. Stella. - Jos vyksta neblogai ir mes esame patenkinti šiuo procesu“.

Paskutinėse septyneriose lenktynėse Norrisas keturis kartus lipo ant podiumo, užimdamas antrąją vietą, tai tapo įmanoma po to, kai „McLaren“ sėkmingai modernizavo bolidą. Komandos vadovo nuomone, toks ankstyvas derybų proceso terminas kalba apie aukštą pasitikėjimo lygį tarp abiejų pusių. Panašiai derybos vyko ir su O. Piastriu.

„Lando atveju mes elgiamės lygiai taip pat, siekdami kiek įmanoma patvirtinti tai, ką žadame ir bandydami įrodyti, kad artimiausiais metais komanda toliau vystysis, - sakė A. Stella. - Man pačiam būtų nepatogu vesti derybas su pilotu, stengiantis jį įkalbėti, tačiau rankose neturint kozirių.

Nesinori likti situacijoje, kai lenktynininkas pasakytų: „Jūs man žadėjote, kad bus taip, bet kažkodėl nieko nevyksta“. Todėl mano argumentai, ir argumentai, kuriuos išsako Zakas Brawnas, turi realų pagrindą ir jie paremti tikrais faktais.

Mes nenorime žmonių vilioti vien pinigais, mes norime, kad pilotai pasitikėtų komanda ir su ja bendradarbiautų tikėdami mūsų bendra ateitimi“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821