„McLaren“ laukia FIA paaiškinimo

„McLaren“ laukia FIA paaiškinimo
logo 2023 Birželio 20 d. 20:59, Alpine

„McLaren“ komanda yra nepatenkinta, kad per Kanados GP etapo pabaigą galinis sparnas ant Estebano Ocono „Alpine“ bolide svyravo gana didele amplitude ir reikalauja iš FIA paaiškinimo, o „Alpine“ komanda teigia, kad viskas buvo tvarkoje.

„McLaren“ vadovas Andrea Stella: „Pažiūrėjus vaizdo įrašą nuo E. Ocono bolido, man pasirodė, kad jo galinis sparnas siūbavo tiesiog ekstremaliai. Kai Lando Norrisas mums apie tai pranešė ir mes pradėjome ieškoti priežasčių, pasirodė, kad tame sparne yra kažkas sulaužyta. Galinis sparnas negali taip siūbuoti, taip jis negali veikti.

Tokie sparno svyravimai neatitinka FIA standarto, o ir pačios komandos standartų. Esu įsitikinęs tuo, kad lenktynių pabaigoje galinis sparnas neatitiko reglamento ir standartų.

Kiekviena komanda privalo būti įsitikinusi tuo, kad jų mašina lenktynėse atitinka taisykles. Visada reikia sau užduoti klausimą: „Ar gerai aš patikrinau savo bolidą ir kiekvieną jo komponentą?“ Labai akivaizdu, kad šiuo atveju atsakymas buvo „Ne.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794