Meksikos GP: treniruotė Nr. 3

Meksikos GP: treniruotė Nr. 3
logo 2022 Spalio 29 d. 21:02, LAT Images for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Trečioje šio savaitgalio F-1 treniruotėje Meksikoje geriausią rezultatą užfiksavo „Mercedes“ lenktynininkas George‘as Russellas. Britas 0,144 sek. pranoko komandos draugą Lewisą Hamiltoną ir beveik puse sekundės trečioje vietoje likusį Maxą Verstappeną iš „Red Bull“.

G. Russellas, įveikęs pirmąjį greitą ratą, pakilo į pirmą vietą užfiksavęs 1 min. 19,405 sek. laiką. Bet jo rezultatą pagerino M. Verstappenas, vieną ratą įveikęs per 1 min. 19.,118 sek.

Vėliau, užsidėjęs naują minkštų padangų komplektą, G. Russellas vieną ratą įveikė per 1 min. 18,399 sek. ir susigrąžino pirmą vietą, kurioje ir baigė treniruotes.

L. Hamiltonas buvo greitesnis už komandos draugą pirmuose sektoriuose, bet paskutiniame, trečiame, prarado daugiau laiko ir važiavimus baigė antras.

M. Verstappenas antroje važiavimų pusėje bandė pagerinti savo rezultatą, bet suklydo ketvirtame posūkyje. Sportininkas treniruotes baigė trečias, nuo G. Russello atsilikęs beveik puse sekundės.

Kurį laiką buvęs už pirmojo dešimtuko, su suremontuotu „Ferrari“ automobiliu Charlesui Leclercui pavyko užfiksuoti ketvirtą rezultatą, bet nuo „Mercedes“ lenktynininko jis atsiliko septyniomis dešimtosiomis sekundės dalimis.

Tuo tarpu vietos herojus Sergio Perezas iš „Red Bull“ užfiksavo penktą rezultatą.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

RataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas