„Mercedes“ derybas su L. Hamiltonu pradės po žiemos pertraukos

„Mercedes“ derybas su L. Hamiltonu pradės po žiemos pertraukos
logo 2022 Lapkričio 02 d. 15:04, Pirelli

Mercedes“ komanda neskuba pratęsti sutarties su Lewisu Hamiltonu. Ekipa visų pirma nori užbaigti sezoną, sulaukti žiemos pertraukos ir tada sėsti prie derybų stalo su sportininku.

Pats L. Hamiltonas jau ne kartą buvo užsiminęs apie tai, kad artimiausiu metu neketina baigti karjeros ir nori toliau atstovauti „Mercedes“ komandai.

„Mes pasirašysime naują sutartį. Susėsime prie vieno stalo ir tai aptarsime. Manau, kad tai įvyks per artimiausius kelis mėnesius“, - sakė L. Hamiltonas.

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas taip pat patikino, kad komanda nesvarsto kitų kandidatūrų, tad vieta ekipoje „visu 100 proc. priklauso Lewisui“.

Tačiau „Mercedes“ neskuba ir visų pirma nori užbaigti šių metų sezoną.

„Mes dar nepradėjome derybų“, - kalbėjo T. Wolffas.

„Visų pirma norime užbaigti šių metų sezoną, o tada ramiai praleisti laiką žiemos pertraukos metu, kaip tai padarėme praėjusiais metais. Pasibaigus sezonui prasidėjo atostogos, kurios truko du mėnesius.“

„Lewisas mums dabar yra daugiau nei lenktynininkas. Nekalbame apie jo karjeros pabaigą. Mums taip pat svarbu aptarti jo, kaip „Mercedes“ ir mūsų rėmėjų ambasadoriaus rolę bei tai, kokią įtaką jis gali turėtų mūsų plačiai auditorijai.“

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794