„Mercedes“: „Ferrari“ persvara Kinijoje ir Azerbaidžane bus dar didesnė (9)

„Mercedes“: „Ferrari“ persvara Kinijoje ir Azerbaidžane bus dar didesnė
logo 2019 Balandžio 07 d. 19:59, Ferrari

Mercedes“ atstovai mano, kad Kinijoje ir Azerbaidžane, kur vyks kitos F-1 lenktynės, „Ferrari“ pilotų persvara prieš varžovus bus dar didesnė nei buvo Bahreine.

Kinijos trasa išsiskiria savo ilga tiesiąja - ilgiausia F-1 tvarkaraštyje. Itin ilga tiesioji yra ir Baku trasoje, Azerbaidžane. „Mercedes“ piloto Valtteri Botto teigimu, „Ferrari“ didžiausią persvarą prieš varžovus Bahreine įgijo būtent tiesiosiose, tad kitose lenktynėse bus sunku įveikti italų ekipos pilotus.

„Kitose trasose, Kinijoje ir Baku, yra labai ilgos tiesiosios. Manau, kad vien dėl ilgų tiesiųjų Bahreine per vieną ratą jie įgydavo 0,4 sek. persvarą. Mes taip paprastai negalime panaikinti tokios persvaros“, - kalbėjo V. Bottas.

„Mes pastoviai tobuliname savo bolidą. Turime gerai pagalvoti apie tai, ką galėtume padaryti, kad būtume stipresni tiesiosiose. Bet kokiu atveju artimiausios dvi lenktynės tikrai nebus lengvos.“

Suomiui antrino ir „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas.

„Nežinau su kokiomis tiksliai problemomis jie susidūrė Bahreine, bet jeigu jiems pavyks išlaikyti galios lygį, Kinijoje ir Azerbaidžane jie tikrai bus favoritai. Manau, kad jų persvara gali būti didesnė nei buvo Bahreine“, - sakė T. Wolffas.


Populiariausi komentarai (9)
bmw v8
| 04/08 09:35 Atsakyti
MB buria čia eilinį kartą ir toliau renka dublius, jeigu neturi greičio, tai strategijos pagalba sugeba taškų gaut max... O šiaip kiekvienais metais jie neranda to balanso, o paskui išvažiuoja.
Rimvydas Rozenas_2
| 04/07 20:31 Atsakyti
Jei nebus saulyčiu gal tada.vis dar neaišku ar vet atsigavo psichologiškai ,o ypač kai spauda pavarė-kad net usams kliuvo
fnatic
| 04/07 21:31 Atsakyti
Kažkaip nesimato Mercedes stovykloje kažkokios panikos kad reikia vytis Ferrari ir pan. O ir šiaip kodėl Mercedeso stiprioji pusė - greitis tiesiosios gale taip smarkiai atsilikti pradėjo - jie taip pat ten turėtų būti stiprūs.

Net jei Ferrari varikliai galingesni - netikiu kad ant tiek kad šitaip pranoksta Mercedes. Nors Formulėje kartais viskas labai greitai keičiasi, bet Mercedeso forma dar neaiški, nes jie kaip ir greičio turi ir labai nedaug atsilieka ir panašu kad labiau čia jie ne kiek dėl greičio, o dėl bolido balanso neranda ar gal su padangom nelabai bolidas dirba.

Susitvarkys bėdas ir vėl turbūt šaus į priekį.
nbaallstar
| 04/08 20:13 Atsakyti
Pataisykit jei klystu. Mercedes turbūt vienintelė komanda tiek daug laiko leidžianti kalboms apie kitų komandų pranašumą
Norge logo rėmėjas
| 04/07 20:20 Atsakyti
kad tik tos tiesiosios gale vel kokia forsunke nenusprogtu :)
AiJo
| 04/08 17:38 Atsakyti
2 dvigubus dublius siemet padare, ir dar jie kliedi apie kazkokias persvaras... Kada jiems atsibos kliedet ir prades elgtis kaip cempionai, o ne pletku bobos...
SmOg3R
| 04/09 09:48 Atsakyti
O kas prieš Australijos GP po priešsezonionių treniruočių kalbėjo apie Ferrari pranašumą? Ogi Mercedes. :)
Larensas
| 04/09 18:07 Atsakyti
nbaallstar
04/08 20:13

Pataisykit jei klystu. Mercedes turbūt vienintelė komanda tiek daug laiko leidžianti kalboms apie kitų komandų pranašumą

pernai fiatas, turėdamas geriausią mašiną, tą patį darė, ir pridėk dar kasmetinę posezoninę feteliaus ašaronę "mes esame ne toje vietoje, kurioje nusipelnėme būti".
F666
| 04/09 19:07 Atsakyti
Larensas
04/09 18:07

pernai fiatas, turėdamas geriausią mašiną, tą patį darė, ir pridėk dar kasmetinę posezoninę feteliaus ašaronę "mes esame ne toje vietoje, kurioje nusipelnėme būti".

matomai ismoko is to ir tu, kurie vieninteliai gali mersus nugaleti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas