„Mercedes“: kvalifikacijos rezultatai viršijo lūkesčius (7)

„Mercedes“: kvalifikacijos rezultatai viršijo lūkesčius
logo Birželio 26 d. 21:58, Daimler AG

„Mercedes“ komanda pasistengė iki minimumo sumažinti praradimus kvalifikacijoje po Valtteri Botto baudos ir jiems tai, galima sakyti, pavyko: lenktynininkai kvalifikacijoje buvo antras ir trečias, tačiau dėl baudos Bottas prarado tris starto pozicijas.

Komandos vadovas Toto Wolffas: „Apskritai, kvalifikacijos rezultatai viršijo mūsų lūkesčius po treniruočių. Valtteri atsilošė po sudėtingo penktadienio ir pasistengė sumažini baudos pasekmes. Rytoj Bottas startuos iš penktos pozicijos, jis turi gerus šansus turint galvoje tai, kad pirmą atkarpą jis važiuos su vidutinėmis padangomis. Jis gerai pasirodė ir pagal duomenis nematyti, kad jis galėjo dar kur nors pagerinti laiką kvalifikacijoje.

Me važiavome kiek neįprastą sesiją: Valtteri nuvažiavo tris bandymus antroje kvalifikacijos dalyje, o Lewisas – tris bandymus finale su minkštosiomis. Tai leido mums išspausti iš bolido viską ir kontroliuoti tempą išvažiavimo iš boksų rate, kad būtų galima kiek produktyviau dirbti su padangomis.

Rytoj abu mūsų sportininkai startuos su vidutinėmis, įprastai šiame sezone lenktynėse mes pasirodome geriau nei per kvalifikacijas. Tikiuosi, kad bolidas bus labai greitas, mes turime kelis strategijos variantus. Laukia labai įdomi diena ir įtemptas darbas – oras taip pat gali suvaidinti savo vaidmenį. Mes su nekantrumu to laukiame“.

Mercedes“ vyriausiasis inžinierius Andrew'as Shovlinas: „Atrodė, kad „pole“ mums šiandien buvo nepasiekiama, bet lenktynininkai gerai padirbėjo ir puikiai važiavo ir tai negali mūsų labai nuvilti. Valtteri atsilošė po sudėtingos antros treniruotės ir puikiai padirbėjo, parodydamas antrą laiką. Gaila, kad dėl baudos Bottas prarado tris pozicijas, bet Valtteri padarė viską, kas įmanoma, o rytoj jis turės gerus šansus, kadangi pilotai aplinkui jį staro lauke startuos su minkštosiomis padangomis.

Lewisas turėjo labai įdomų savaitgalį: jis išbandė įvairiausius nustatymų variantus ir tai buvo naudinga abiem sportininkams. Lewisas manė, kad mašina sugeba daugiau, bet startas iš pirmosios eilės duos jam labai gerus šansus lenktynėse, juolab, kad penktadienį jo mašina gerai važiavo ilgose ratų serijose. Lenktynės turėtų būti labai įdomios, įmanomi keli strategijos variantai, o oras gali dar pridėti intrigos“.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 362.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
Trasa: „A1-Ring", Spielbergas (Austrijos GP)
Ilgis: 4,326 km Ratų skaičius: 71
Plačiau

Komentarai (7)
accadia
IP: 481c6f4 | 06/27 22:52 Atsakyti
Hm. Nei atsiliko, nei pirmavo. RB padidino persvarą. Na laukiam kitų lenktynių ;)
seemann
IP: ad03d2d | 06/27 13:40 Atsakyti
Tai gaunasi, kad planavo nuo mclareno atsilikti?
saab
IP: 17bc3aa | 06/27 12:57 Atsakyti
labai gaila, bet paruks honda jei nelis
Koby
IP: 8f31669 | 06/27 11:03 Atsakyti
Mersai 7 sezonus viršijo lūkesčius su top bolidu.
rimsveta
IP: d5e4245 | 06/27 10:49 Atsakyti
Pagyvensim pamatysim galetu oras pasikaitaliot butu dar idomiau.
HOX
IP: b2f1445 | 06/27 10:26 Atsakyti
accadia
06/27 00:25

Nesuprantu, ar tie viršyti lūkesčiai reiškia, kad MB skaičiavo, kad abi RB mašinos kvalifikuosis aukščiau? Taip nelogiška, kad net logiška

Seni cia redbull trasa visomis prasmemis. :D mercedesai neturi jokiu sansu laimeti
accadia
IP: 36eead2 | 06/27 00:25 Atsakyti
Nesuprantu, ar tie viršyti lūkesčiai reiškia, kad MB skaičiavo, kad abi RB mašinos kvalifikuosis aukščiau? Taip nelogiška, kad net logiška
×

TOP naujienos