„Mercedes“ neteiks apeliacijos dėl teisėjų sprendimo bausti L. Hamiltoną (7)

„Mercedes“ neteiks apeliacijos dėl teisėjų sprendimo bausti L. Hamiltoną
logo Rugsėjo 27 d. 18:36, Daimler AG

Nors „Mercedes“ ir nesutinka su Lewisui Hamiltonui skirtomis baudomis, komanda neteiks apeliacijos dėl teisėjų sprendimo bausti jos sportininką.

Tiek „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas, tiek ekipos sporto direktorius Ronas Meadowsas buvo nuvykę pas teisėjus, kurie priėmė sprendimą skirti dvi 5 sek. baudas L. Hamiltonui lenktynių metu. Minėtasis T. Wolffas nesutinka su teisėjų sprendimu, bet mano, kad komanda turėtų pamiršti tai, kas įvyko ir judėti toliau.

„Verdiktas buvo toks, jog starto simuliaciją jis atliko netinkamoje vietoje. Tačiau nei taisyklėse, nei lenktynių direktoriaus užrašuose nėra tiksliai nurodyta, kur tiksliai yra ta tinkama vieta. Tad mes nesutinkame su teisėjų sprendimu“, - kalbėjo T. Wolffas.

„Kita bauda buvo skirta už tai, jog važiuojant link starto vietos, Lewiso greitis buvo nepastovus. Dėl to taip pat galima ginčytis. Bet lenktynės įvyko ir jam buvo skirta 10 sek. bauda. Dėl jam skirtų baudų galima ginčytis, bet mes turime susitaikyti su tuo, kas įvyko ir judėti toliau.“

T. Wolffo teigimu, komanda neteiks apeliacijos dėl teisėjų sprendimo, o taisykles, kurios ne visada yra aiškios, kiekvienas gali interpretuoti įvairiai.

„Yra taisyklės, kurias galime interpretuoti įvairiai. Faktas, jog Lewisui buvo skirtos dvi baudos už nusižengimus, kuriuos jis padarė prieš lenktynes. Teisėjų teigimu, atlikęs starto simuliaciją kitoje vietoje, Lewisas įgijo pranašumą. Mano manymu, jis neįgijo jokio pranašumo, nes toje vietoje, kurioje jis atliko starto simuliaciją, sukibimas buvo prastesnis nei toje vietoje, iš kurios jis startavo.“

„Bet yra kaip yra. Visus užplūdo įvairios emocijos. Bet dabar turėtume džiaugtis Valtteri pergale, kurios jis seniai nusipelnė. Turėtume pasidžiaugti tuo, jog mūsų sportininkai finišavo pirmoje ir trečioje vietose. Tuo pačiu turime pasimokyti iš to, kas įvyko. Sutelksime visą dėmesį į problemą ir kaltų neiškosime.“


Komentarai (7)
TomTom
IP: 089c815 | 09/28 00:34 Atsakyti
mariusis
09/27 20:15

This is the greatest show!!!

Jeigu visa sita situacija atrodo kaip teiseju grybas, tai ar pirma karta per F1 istorija taip nutinka? Ka ten per istorija, imkim bent paskutinius 5-6 metus.
mariusis
IP: 7ad5add | 09/27 20:15 Atsakyti
This is the greatest show!!!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas