„Mercedes“ pasiūlė varžovams variklių galią padidinti 20 AG

„Mercedes“ pasiūlė varžovams variklių galią padidinti 20 AG
logo 2016 Kovo 10 d. 07:10, Pirelli
Šią savaitę Londone vykusio „Jėgainių darbo grupės“ posėdžio metu „Mercedes“ pasiūlė kitiems gamintojams būdą, kuris padidintų jų variklių galią iki 20 AG, skelbia „Auto Bild Motorsport“.
Daugelis baiminasi, kad šiemet F-1 čempionate vėl gali dominuoti „Sidabrinės strėlės“ bei jų pilotai.
Minėtoji darbo grupė yra įpareigota iki šių metų balandžio mėnesio pateikti idėjas, kurias įgyvendinus ateityje būtų kiek įmanoma labiau suvienodintas jėgainių pajėgumas.
Vokiečių leidinys „Auto Bild Motorsport“ skelbia, kad įvykusio posėdžio metu „Mercedes“ pasiūlė kitiems gamintojams padidinti degalų srovės limitą 2 procentais. Tokiu atveju varžovų jėgainių galia padidėtų iki 20 AG. Manoma, kad toks pasiūlymas tenkintų F-1 Komisiją.

Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas