„Mercedes“ patenkinti V8 variklio bandymais (30)

„Mercedes“ patenkinti V8 variklio bandymais
logo 2005 Rugsėjo 17 d. 14:49, McLaren
Mercedes“ šią savaitę pirmąkart trasoje išbandė 2006 metų „Formulės-1“ sezonui skirtą V8 variklį ir liko patenkinta pasiektais rezultatais.
Pirmąją bandymų dieną, Pedro de la Rosai grįžtant į boksus, „Mercedes“ variklis užsidegė. Be to, kaip ir su kitais analogiškais agregatais, buvo patiriama didelė vibracija. Nepaisant to, „Mercedes“ bandymus įvardino kaip sėkmingui.
„V8 variklio debiutas trasoje praėjo be nesklandumų. Padedant Pedro de la Rosai gavome pradinių žinių lenktynių trasoje ir įvykdėme planuotą programą. Debiutas praėjo gerai, viskas vyksta visiškai pagal planą ir esame savimi patenkinti“, – pranešė „Mercedes“ autosporto viceprezidentas Norbertas Haugas.
Šis sezonas – paskutinis, kurio metu naudojami 3 litrų darbinio tūrio 10 cilindrų varikliai. Tiesa, kitąmet jie taip pat bus leidžiami, tačiau su dideliais ir visiškai nenaudingais apribojimais, o tinkamais agregatais įvardinami 2,4 litro darbinio tūrio 8 cilindrų varikliai.

Komentarai (30)
Gambini
| 09/23 15:11 Atsakyti
Man istorija su V8 kazkiek primena situacija kada F1 perejo nuo sliku i padangas su grioveliais. Tada taip pat buvo snekama apie neva pageresianti sauguma, didesnes galimybes pilotui ir t.t Na vienu zodziu eilinis slamstas istekantis is FIA pijarinimo vamzdziu. Tos visos snekos nutilo jau po keliu lenktyniu, o praejus sezonui ju niekas ir neatsimine. Visi vaziavo kaip vaziave, kas tikjosi lenktyniu su ralio elementas ir begaliniu kontravimu vairu ir pan - prikando liezuvi. Kas liecia V8 variklius ir autoriaus teiginius - is esmes viskas teisinga, taciau su keliomis islygomis. V8 variklio kontroliavimo sunkumo turbut nereiketu absoliutinti. Visu pirma, tai tik P.Delarosos nuomone. Gal kokiam JPM ar K.R tai visai patiks. Be to, kaip sake Romanas Rusinovas (per Europsporta komentavo FIA GT lenktynes. Buvo nepaprastai idomu. Siaip busimas Midland test pilotas), nera dideliu skirtumo koki bolida ir su kokiomis jo savybemis pilotuoti. Visa esme - apsipratimas ir tam tikras treniruociu tarpas (na vel gi - cia tik Rusinovo nuomone). Taciau, manau, F1 pilotai pakankamai profesonalus ir per pasiruosima sezonui spes priprasti prie bolido valdymo, kuris nekels dideliu problemu. Kitas aspektas - autoriaus minetas vairavimo sudetingumas, ne visada reiskia sauguma. Pastaruoju metu FIA propaguojami pakeitimai po saugumo skraiste, kad ir kaip bebutu paradosaklu - sukelia nemazai saugumo problemu! O siaip labai dekoju carnifex. Tokie strapsniai inesa gaivaus vejo. Kuo ju daugiau tuo geriau. Tik daugiau entuziazmo!
Andrejus
| 09/22 08:37 Atsakyti
Na ka nedaug lieka to laiko, pasiziuresim ar viskas pagal plana...
Vincentas Vega
| 09/19 20:36 Atsakyti
sapiega>>> kas ir ką dės į vietą kitais metais mes dar pažiūrėsim. Neužbėk įvykiams už akių.
Toxa
| 09/19 16:50 Atsakyti
Sapiega>>> labiausiai reki ir spygauji cia tai tu. Nei vienam komentare virsuje nieko neperskaiciau apie Ferrarius... Ko tu cia nerimauji?
Sumeris
| 09/19 09:44 Atsakyti
Idomu ka gales f-1 specialistai islaizti is tokiu varikliu!!
Blogas
| 09/18 22:06 Atsakyti
Na pagyvensim pamatysim kaip ten bus......
TIONNAS
| 09/18 15:31 Atsakyti
JIEMS gerai
Rubensas
| 09/18 13:46 Atsakyti
MCLaren zada ir kita sezona tapti lyderiais
Sapiega
| 09/18 10:23 Atsakyti
suzuki>> Tai a'Feristai visa sezona juokauja,vis sako foru duodantys kitoms komandoms...tai kas cia didesnis juokdarys? :))) Zinau zinau,dabar pasipils spygavimai,kad va jau kitais metais tai pavarys ir parodys...Aga...ir pavarys,ir parodys...ypac jei jus visi fanatikai suleksit i kruva ir pastumdysit juos po trasa...turetu zenkliai pagreiteti...GRAUZKIT!!!
Sapiega
| 09/18 10:16 Atsakyti
Jau plysauja raudoni fanatikai,jau dziaugsmo suksniai liejas per krastus...Tik ar neteks patiems ir kitamet kramtytis pirstuku,kai McLaren'ai des i vieta jusu raudonliges bacilas...Na,o tokie komentarai,kaip VINCENTO VEGA....tai tikrai berneli...tokie komentarai absoliutus nulis...nei tu zinai,nei supranti,nei nutuoki ka ir kaip daro per bandymus bet kuri komanda,o isvadas darai tokias,lyg butum pas juos pakviestas i ekspertus...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas