„Minardi“ laukia „Ferrari“ malonės (160)

„Minardi“ laukia „Ferrari“ malonės
logo 2005 Kovo 03 d. 10:31, Minardi
Po to, kai „Minardi“ bolidai, nepritaikyti pasikeitusiems techniniams reikalavimams, FIA (Tarptautinės automobilių federacijos) buvo pripažinti atitikantys saugos reikalavimus, šios komandos vadovas Paulas Stoddartas pareiškė, kad padarys viską, kad gautų „Ferrari“ leidimą lenktyniauti.
„FIA savo darbą baigė. Bolidas pripažintas atitinkančiu 2005 metų saugos reikalavimus“, – pranešė „Minardi“ vadovas.
„Šiąnakt, kai Todtas („Ferrari“ komandos vadovas, – red. past.) atvyks, aš iškart važiuosi į viešbutį, kuriame jis ruošiasi apsistoti. Tikiuosi, kad ten viską galėsime tarpusavyje išsiaiškinti ir rytoj ryte galėsiu išdidžiai pareikšti, kad turiu visų komandų leidimus. Be Todto parašo mes atsidursime bėdoje. Tai neleistų mums lenktyniauti, tačiau, tikiuosi, viskas išsispręs palankiai“, – pridūrė jis.
Visos ekipos, išskyrus „Ferrari“, leido „Minardi“ komandai naudoti seno modelio bolidą.
„Neleisiu, nes per pastaruosius tris mėnesius apie „Ferrari“ prišnekėjai blogų dalykų“, – P.Stoddartas pacitavo J.Todto žodžius, kai šis atsisakė suteikti minėtą leidimą.
„Aš esu tikras, kad galų gale Todtas nusileis. Jau dabar žmonės grasina deginti „Ferrari“ atributiką ir panašiai“, – grėsmingai kalbėjo „Minardi“ vadas.
Beje, P.Stoddartas prisipažino, kad „Minardi“ į Melburną yra atsigabenusi 2005 metų techninius reikalavimus atitinkantį aerodinamikos komponentų paketą, tačiau, kadangi jis nėra išbandytas, saugumo sumetimais nenori jo naudoti.
Panašu, kad „Minardi“ likimas paaiškės tik rytoj.

Komentarai (160)
Rubensas
| 03/05 14:12 Atsakyti
Tegul Minardi isbando Ferrari dalis
M_MartiN_S
| 03/05 08:39 Atsakyti
III Pasaulinis karas gresia!!!! =D
Glu
| 03/04 17:02 Atsakyti
idomu ka jie paruose....
Shut
| 03/03 23:08 Atsakyti
West > nu tu cia nelabai graziai issireiski apie konkrentus savo megiamai komandai :(
West
| 03/03 22:57 Atsakyti
Ka tik skaiciau kad red bull jau sutiko.liko tik su siukslems susitarti
mafaz
| 03/03 22:45 Atsakyti
west> jei minardi tipo ar taip ar taip bus leti tai lai ima ir apipjausto ta bolida. Geriau nei verkslenti. O duot sutikima tai jos senai dave bet va dabar tyli kaip vandesns prisiseme...
moderator Ilka
| 03/03 22:45 Atsakyti
Tai aisku, kad Minardi dalyvaus Australijoj. Cia viskas politiniai zaidimai.
West
| 03/03 21:44 Atsakyti
carnifex>pritariu ir mane tie kliedesiai erzina.maclariosas>as noreciau prisijungti bet neturiu ferrari atributikos bet kaimynas ferraristas tai gal ka nugvelbsiu
West
| 03/03 21:37 Atsakyti
mafaz>1.jei kitom komandoms nerupetu minardi jos nebutu dave savo leidimo jiems vaziuoti 2.Jei minardi pasirasys concordo sutarti siandieninemis salygomis niekada netures sancu pasikelti ir tures tokias pacias problemas kaip siemet kiekvienais metais.3.Jei domiesi tai turejai girdeti kad patys minardi turi 2005 aero packidziu tik jis neisbandytas ir todel jo kol kas nenori naudoti.Pats Stodartas sako kad jeigu ferrari to nori paimsiu"druzba" apipjaustysiu bolida ir galesim vaziuoti bet busim labai leti.lengviausdia sia broblema galetu isspresti Todas paskambindamas fia ir pasakydamas kad nepriestarauja.Bet turbut susirgo dabar menesinemis ir siuo metu labai kaprizingas ir piktas
Vytia
| 03/03 21:35 Atsakyti
mafaz>Matai,ne viskas taip paprasta,kaip atrodo.Kad Paulas yra marionete,tampoma uz virvuciu,turetu buti aisku ir durnam,panasi politika vedama Rusijoj-ko nenori,ir negali del savo padeties pasakyti Putinas,pasako Zirinovskis.Ko nenori pasakyti pvz Ronas,pasako Stoddartas.Ir jis dar bus reikalingas kaip irankis GPWC.O sito skandalo saknys irgi gana aiskios-dvi dienos pirmuose naujienu skiltyse nesa nauda,nesvarbu turi Paulas bolidus paruostus lenktynems,ar ne.O dar matant kad pakeliui Ferrari bus pavaizduota kaip didziausia "silpnuju skriaudeja",tai isvis..ko daugiau GPWC vadams reikia?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas