„Minardi“ ruošiasi kovai su FIA (108)

„Minardi“ ruošiasi kovai su FIA
logo 2005 Vasario 12 d. 15:21, Minardi
„Minardi“ komandos vadovas Paulas Stoddartas pareiškė, jog pirmosiose sezono lenktynėse Australijoje jis ruošiasi naudoti 2004 metų bolidą PS04B, nors to neleidžia pakeisti techniniai reikalavimai.
Rikiuotės gale lenktyniaujanti ekipa jau seniai neslepia, jog nori sezoną pradėti su nemodifikuotu senuoju bolidu, taip taupant lėšas. Tiesa, dabar komanda sutinka padaryti kai kuriuos, kol kas neįvardintus pakeitimus, kad bolidas atitiktų saugos reikalavimus, tačiau visiškai pritaikyti jį šių metų reikalavimams technikai „Minardi“ nesiruošia.
P.Stoddartas tokius savo veiksmus motyvuoja ne tik tuo, kad taisyklės buvo patvirtintos per vėlai, bet ir tuo, kad jų pakeitimas buvo nelegalus, nes neatitiko Konkordo sutarties. Tai jis, pasitaręs su grupe teisininkų, pažymėjo ir praėjusio mėnesio laiške FIA (Tarptautinė automobilių federacija) prezidentui Maxui Mosley.
Federacija sutinka leisti P.Stoddartui lenktyniauti su 2004 metų bolidu, tačiau tik tuo atveju, jei šis gaus visų kitų „Formulės-1“ komandų sutarimą. Australui beveik pavyko tai padaryti, tačiau jo planams nenusileido vienintelė „Ferrari“.
P.Stoddartas, suprasdamas, kad „Ferrari“ pritarimo greičiausiai negaus, vis tiek ruošiasi naudoti PS04B lenktynėse Melburne. Pasak jo, jei jam to nebus leista daryti, tokį sprendimą jis gali užginčyti, o FIA turi leisti jam lenktyniauti, kol ginčas nebus svarstytas ir atmestas.
„Minardi“ 2005 metų PS05 modelio bolidą ruošiasi pradėti naudoti nuo ketvirtojo čempionato etapo – lenktynių San Marine. Pasak komandos atstovų, šis automobilis pasižymės revoliuciniais aerodinaminiais sprendimais: neįprastu priekiu bei variklio gaubtu.

Komentarai (108)
Sioperis
| 02/28 21:42 Atsakyti
Teisingai reikia netyleti
Capirossi
| 02/15 16:21 Atsakyti
Viskas cia gerai.
bmw racer
| 02/15 08:47 Atsakyti
Ir "Ferrari" ir Stoddartas kalti dėl susiklosčiusių aplinkybių. Principai, principai, principai: akys jais taip apakintos, kad toliau savęs nei vienas ne tik kad nemato, bet net ir matyti nenori.
Andrejus
| 02/15 08:11 Atsakyti
Is vienos puses galima kaltinti Ferrari, kad ji nenusileidzia ir taip demonstruoja savo pasiputeliskuma, taciau manau, kad jei viena karta leisi kiaulei uzlipti ant altoriais, tai ji gali iprasti tai daryti kiekviena karta kai tik to uzsimanys. Nors as gal visgi leisciau dalyvauti su senuoju bolidu iki ketvirtojo etapo.
bmw535
| 02/14 22:47 Atsakyti
Is sitos puses man Minnardi ir patinka- maziausias, silpniausias, o soka i drakę su didžiausiu... Geros komandos, kurios gerbia silpnesnį...
Dubleris
| 02/14 21:40 Atsakyti
Nežinau, bet Ferrari mano nuomone čia pasielgė be galo kvailai. Jų įvaizdis mano akyse labai smuko...
Nuno
| 02/14 18:08 Atsakyti
Gambini> Jordanui uzteks ir siemetinio bolido. Jei rimtai, tai daugeliui iki E.J. ir P.S. gudrumo dar labai toli - nedaug kas sugebetu islaikyti komandas. kuriu biudzetai desimtis kartu mazesni uz kitu. priesingai - jordan visais laikas nemazai tokiu komandu dar ir lenkdavo.
Mobil 1
| 02/14 17:38 Atsakyti
Gambini >>> lituansko pesimistko. Garbingas pasitraukimas? Suzlugdyti komanda, kuri f-1 istorijoje galima sakyti antra po Ferrari? Kol kas Stodartas nepadare nei vienos nesamones.
Gambini
| 02/14 13:33 Atsakyti
Iki pastarojo meto gerbiau Minardi ir linkejau sekmes. Stebejausi kaip tokia komanda gali laikytis ir lenktyniauti. Taciau pastaruoju metu jau ima uzknist ju politika. Reikia viena karta suvokti, kad jei neturi bapkiu, gal geriau sedeti namie ir ziureti f1 per televizoriu o ne dalyvauti ten. Suprantu, kad trauktis - skaudus sprendimas, bet manau, pasitraukimas bus zymiai garbingesnis, nei tokiu nesamoniu darymas. Tai gal tada Jordanas issitraukia praejusiu ar velnias zino kelintu metu bolida? Tegu kas dar sumasto atsigaivint komanda ir issitraukia bolida su turbovarikliu!
Jordan F1
| 02/14 13:05 Atsakyti
Visom penkiom uz Minardi, bet ka jie padarys vargsai
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas