Monako GP: ketvirtadienio treniruotė Nr.1

Monako GP: ketvirtadienio treniruotė Nr.1
logo 2019 Gegužės 23 d. 13:59, Pirelli / LAT Images

Pirmoje ketvirtadienio treniruotėje Monake geriausią laiką užfiksavo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas, aplenkęs Maxą Verstappeną ir Valtteri Bottą.

Ketvirtadienio rytą Monako trasos bÅ«klė galėjo bÅ«ti ir geresnė, lenktynininkai palaipsniui pratinosi prie siauros miesto trasos su mašinomis, kurios buvo nustatytos maksimaliai prispaudžiamajai jėgai. Visose komandose dirbo tik pagrindiniai pilotai.

Carlosas Sainzas po apšilimo rato sugrįžo į boksus dėl energijos kaupiklio problemų – jis į trasą išvažiavo vėl tik paskutinėmis sesijos sekundėmis.

20 minutę Kevinui Magnussenui ir Romainui Grosjeanui buvo parodytos juodos vėliavos. „Haas“ mašinose sugedo radijo ryšys ir telemetrijos duomenų perdavimas, inžinieriai negalėjo pakviesti pilotų į boksus – ir FIA nutarė padėti komandai. Pamatę juodas vėliavas su savo mašinų numeriais, lenktynininkai sugrįžo į boksus, o po ilgoko remonto išvažiavo vėl.

Neapseita ir be incidentų. Ketvirtajame posÅ«kyje apsuko Kubicos „Williams“, jis lengvai užkabino barjerą bolido nosimi ir nuvažiavo į boksus. Vettelis, Bottas, Kvyatas, Norrisas, Verstappenas ir Strollas buvo užvažiavę į saugumo kišenes.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

RataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066