Moteris paskundusi C. Hornerį, nušalinta nuo pareigų (40)

Moteris paskundusi C. Hornerį, nušalinta nuo pareigų
logo Kovo 07 d. 17:11, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ praėjusią savaitę pranešė, jog pilnai išteisina savo komandos vadovą Christianą Hornerį. Dabar paaiškėjo, jog nuo pareigų yra nušalina „Red Bull“ darbuotoja moteris, kuri metė kaltinimus C. Horneriui.

Iš esmės baigusi tyrimą „Red Bull“ nepateikė jokios platesnės informacijos. Tai papiktino daugybę F-1 pasaulio žmonių, kurie net ragino į situaciją įsikišti FIA ir FOM.

Apie tai, jog nuo pareigų yra nušalinta pareiškėja, čempionų ekipa viešai neskelbė. Tačiau šią informaciją savo šaltiniais gavo „Motosport.com“ žiniasklaidos priemonė. Skelbiama, jog iki šios savaitės ji dar buvo komandoje, o tuomet buvo nušalinta nuo darbo.

„Motosport.com“ dėl šios situacijos kreipėsi ir į pačią komandą, tačiau „Red Bull“ atstovas spaudai komentarą pateikti atsisakė: „Mes negalime to komentuoti, kadangi tai yra komandos vidaus reikalai“.

Spėjama, kad šis moters nušalinamas dar labiau atsilieps ir taip sudėtingai C. Hornerio padėčiai. Nors jis ir išlaikė savo pareigas, daugybė pusių spaudžia jį palikti postą.

Primename, jog itin griežtai C. Hornerio atžvilgiu praėjusią savaitę pasisakė Maxo Verstappeno tėvas Josas. J. Verstappenas teigė, jog kol C. Horneris liks dirbti ekipoje situacija „Red Bull“ tiesiog negalės būti normali.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Helis
IP: 7d58bd4 | 03/07 17:31 Atsakyti
Paskutinis sakinys naujienoje apie Joso nuomonę viską puikiai susumuoja. Niekaip su tuo nesusijusio komandos piloto Maxo tėvo Joso nuomonė šiuo klausimu yra tiek pat svarbi, kiek Christiano Hornerio tėvo nuomonė, arba Maxo mamos nuomonė. Arba Christiano pusbrolio nuomonė.
YZF
IP: 20135ae | 03/07 17:25 Atsakyti
Butu keista jeigu jai dar butu leista toje imoneje dirbti. Uz toki bajeri ne tik salinti reikia bet ir i teisma paduoti.
Jv22
IP: fe6919f | 03/07 17:56 Atsakyti
Visi pasipiktine, wow. Tai jei kaltinamaji isteisina, tai logiska kad kaltintojas turi buti atleistas. O kaltinamasis nors isteisintas, kede vistiek kliba. Cia suolaikine liberalioji karta. Tuoj nesvarbu ar kalyas busi, jei kazkas apkaltino, turi prarast darba
Aivaras1
IP: 81e968b | 03/07 18:50 Atsakyti
mrf
03/07 17:51

už kokį „bajerį“? moteris pasiskundė, kad komandos vadovas su ... skaityti daugiau

o tu suvoki, kad neirodzius kaltes, visa tai pavirsta smeiztu? ta pacia baimes kultura galime pavadinti kai vadovas (nebutinai horneris) gali buti neteisingai apsmeiztas, suterstas vardas, sugriautas gyvenimas, o smeiziancioji puse netureti jokiu pasekmiu.
DDOD
IP: 688cf89 | 03/07 17:29 Atsakyti
Veiksmai turi pasėkmes, laikas jas ne tik Horneriui pajusti
mrf
IP: a3332ff | 03/07 17:51 Atsakyti
YZF
03/07 17:25

Butu keista jeigu jai dar butu leista toje imoneje dirbti. Uz toki baj... skaityti daugiau

už kokį „bajerį“? moteris pasiskundė, kad komandos vadovas su ja elgėsi neprofesionaliai (detalių mes nežinome), kažkas nutekino info, jog RB svarstys šį atvejį, nusprendė, kad Horneris su darbuotoja turėjo labai profesionalius reikalus ir dėl to/po to ją nušalino nuo pareigų (nekalbėkim apie nutekintą susirašinėjimą, nes neaišku, kas tai padarė). man tai čia atrodo py//iec. įsivaizduok savo įmonėje pasiskundi, kad vadovas elgėsi neprofesionaliai (nesvarbu ar tai elgesys ar finansinės operacijos), komitetui to įrodyti nesugebi, todėl leki iš darbo :) čia yra baimės kultūra, kas manau ir yra RB ir kuo toliau, tuo tamsiau. bet tokį kelią pasirinko CH ir viskas baigsis sprogimu, ankčiau ar vėliau.
Andre
IP: 4212e77 | 03/07 17:56 Atsakyti
Maxo nori visi, bet Maxo vertė su tėvu kišenėje manyčiau krenta kokį 50%.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983