Tai kas atsitiko Markezui chempionui? Kodel eilini syki penktas ar zem...skaityti daugiauTai kas atsitiko Markezui chempionui? Kodel eilini syki penktas ar zemiau? Ka nors parasysi ar taip ir zagsesi kaip tikras luzeris komentuojantis kitu komentarus?
Klausyk, brandos amžiaus dar nepasiekęs žmogau, suprantu, kad psichologinė masturbacija tamstai teikia malonumą, o kitų žmonių pašaipas priimi kaip komplimentus, bet tai nereiškia, kad ir kiti dėl to čia lankosi. Priešingai nei tamsta, aš nesielgiu, kaip mažvaikis ir po kiekviena naujiena nerašinėju tų pačių komentarų apie tai, koks nevykėlis yra Marquezas, nevadinu trečiarūšiais tų, kurie sugeba iškovoti ne tik pole, bet ir pergalę.
Suprantu, kad vaidinti protingą kvailių apsupty nėra sunku. Bet kaip yra pasakęs vienas komikas: didžiausia kvailų žmonių problema yra ta, kad jie nesuvokia, jog yra kvaili.
Mane gali vadinti kaip tik nori, heiteriuku, luzeriu, nevykeliu, visais kitais epitetais, kuriuos vartoja branda nepasižymintis žmonės. Puikiai žinai, kodėl tas Marquezas finišavo penktas, bet tau tai visiškai nerūpi. Svarbu išlaikyti tą lengvai manipuliuojamo žmogaus statusą ir kaip subraižytai plokšteliai vis savo komentaruose kartoti tokius žodžius kaip heiteriukai, ar frazes ir VĖL finišavo penktas, net ir tada, kai finišuoja penktas tik pirmą kartą per pastaruosius kelis etapus.
Jei pats naudojiesi lūzerių sukurta platforma, komentuoji po vieno ar kito lūzerio pateiktu turiniu, ar net prašai vieno iš lūzerių, kad parašytų apie MotoGP vien tam, kad galėtum parašyti savo šabloninį komentarą apie Marquezą, ką tai pasako apie tave?
Tad kai vieną dieną subręsi ir suvoksi, kaip elgiasi ir bendrauja normalūs žmonės, galėsi su tokiais luzeriais kaip aš diskutuoti apie tai, kodėl Marquezas ir vėl finišavo penktas, o lyderis ir vėl nedalyvavo lenktynėse.
Ir jei nepastebėjai, tai žmonės čia tyčiojasi iš tavęs, ne iš manęs, tad drįsčiau nesutikti, jog aš čia esu tas lūzeris, kuris kaskart vis žagsi po MotoGP naujienomis.
Kokio lyderio? Tas kuris ne pirmą kartą šiais metais ilsisi žvyro ...skaityti daugiauKokio lyderio? Tas kuris ne pirmą kartą šiais metais ilsisi žvyro zonoje ir maršalams per žanduką tapšnoja? Bet jo kritimų mes neskaičiuojam ir nevykeliu su pasibaigusiu talentu nevadinam, nes pavardė ne Marquezas.
Džiugu, kad Marquezo dėka pačiam pavyko iš to kampučio išlysti, gal šiemet neteks apsiriboti ties 10 komentarų. Tik nepersistenk, nes dar ne vienus metus teks demonstruoti savo išmintį ir sekti pasakas apie tai, kaip nevykėliai čempionate laimi. Bet negali žinoti, galbūt „Yamaha“ nebebus ta, kurią daro visi, kas netingi.
Tai kas atsitiko Markezui chempionui? Kodel eilini syki penktas ar zemiau? Ka nors parasysi ar taip ir zagsesi kaip tikras luzeris komentuojantis kitu komentarus?
Papasakok apie Aprilijos lyderio nebuvima lentynese. Nes tu tik tyliai...skaityti daugiauPapasakok apie Aprilijos lyderio nebuvima lentynese. Nes tu tik tyliai sedi kamputy, komentaru jokiu.
Kokio lyderio? Tas kuris ne pirmą kartą šiais metais ilsisi žvyro zonoje ir maršalams per žanduką tapšnoja? Bet jo kritimų mes neskaičiuojam ir nevykeliu su pasibaigusiu talentu nevadinam, nes pavardė ne Marquezas.
Džiugu, kad Marquezo dėka pačiam pavyko iš to kampučio išlysti, gal šiemet neteks apsiriboti ties 10 komentarų. Tik nepersistenk, nes dar ne vienus metus teks demonstruoti savo išmintį ir sekti pasakas apie tai, kaip nevykėliai čempionate laimi. Bet negali žinoti, galbūt „Yamaha“ nebebus ta, kurią daro visi, kas netingi.
Liudna diena heiteriams, MM dare visi kas netingejo. Lauke karsta, bet...skaityti daugiauLiudna diena heiteriams, MM dare visi kas netingejo. Lauke karsta, bet tenka vis tiek zvejoti
Po MM pergalių tai tavęs neįmanoma porą savaičių rast , čia aju du komentai, nu tu ir nevykėlis
Marquezui nenugalėjus, neapykantos karaliui vėl sparnai išdygo. Tik...skaityti daugiauMarquezui nenugalėjus, neapykantos karaliui vėl sparnai išdygo. Tik šį kartą nė žodžio apie pergalę iškovojusį „trecios lygos japona“, nors „Aprilia“ šį kartą lyg ir dalyvavo.
Papasakok apie Aprilijos lyderio nebuvima lentynese. Nes tu tik tyliai sedi kamputy, komentaru jokiu.
Marquezui nenugalėjus, neapykantos karaliui vėl sparnai išdygo. Tik šį kartą nė žodžio apie pergalę iškovojusį „trecios lygos japona“, nors „Aprilia“ šį kartą lyg ir dalyvavo.
„Moto GP“ – pirmoji Ai Oguros karjeros pergalė ir naujas čempionato lyderis (8)
Tai kas atsitiko Markezui chempionui? Kodel eilini syki penktas ar zem... skaityti daugiau
Suprantu, kad vaidinti protingą kvailių apsupty nėra sunku. Bet kaip yra pasakęs vienas komikas: didžiausia kvailų žmonių problema yra ta, kad jie nesuvokia, jog yra kvaili.
Mane gali vadinti kaip tik nori, heiteriuku, luzeriu, nevykeliu, visais kitais epitetais, kuriuos vartoja branda nepasižymintis žmonės. Puikiai žinai, kodėl tas Marquezas finišavo penktas, bet tau tai visiškai nerūpi. Svarbu išlaikyti tą lengvai manipuliuojamo žmogaus statusą ir kaip subraižytai plokšteliai vis savo komentaruose kartoti tokius žodžius kaip heiteriukai, ar frazes ir VĖL finišavo penktas, net ir tada, kai finišuoja penktas tik pirmą kartą per pastaruosius kelis etapus.
Jei pats naudojiesi lūzerių sukurta platforma, komentuoji po vieno ar kito lūzerio pateiktu turiniu, ar net prašai vieno iš lūzerių, kad parašytų apie MotoGP vien tam, kad galėtum parašyti savo šabloninį komentarą apie Marquezą, ką tai pasako apie tave?
Tad kai vieną dieną subręsi ir suvoksi, kaip elgiasi ir bendrauja normalūs žmonės, galėsi su tokiais luzeriais kaip aš diskutuoti apie tai, kodėl Marquezas ir vėl finišavo penktas, o lyderis ir vėl nedalyvavo lenktynėse.
Ir jei nepastebėjai, tai žmonės čia tyčiojasi iš tavęs, ne iš manęs, tad drįsčiau nesutikti, jog aš čia esu tas lūzeris, kuris kaskart vis žagsi po MotoGP naujienomis.
Kokio lyderio? Tas kuris ne pirmą kartą šiais metais ilsisi žvyro ... skaityti daugiau
Papasakok apie Aprilijos lyderio nebuvima lentynese. Nes tu tik tyliai... skaityti daugiau
Džiugu, kad Marquezo dėka pačiam pavyko iš to kampučio išlysti, gal šiemet neteks apsiriboti ties 10 komentarų. Tik nepersistenk, nes dar ne vienus metus teks demonstruoti savo išmintį ir sekti pasakas apie tai, kaip nevykėliai čempionate laimi. Bet negali žinoti, galbūt „Yamaha“ nebebus ta, kurią daro visi, kas netingi.
Liudna diena heiteriams, MM dare visi kas netingejo. Lauke karsta, bet... skaityti daugiau
Marquezui nenugalėjus, neapykantos karaliui vėl sparnai išdygo. Tik... skaityti daugiau