MotoE. Austrijoje iš pirmos pozicijos startuos M. di Meglio

MotoE. Austrijoje iš pirmos pozicijos startuos M. di Meglio
logo 2019 Rugpjūčio 10 d. 19:20, Marc VDS Racing

Austrijoje vykusioje antroje „MotoE“ kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo „Marc VDS“ komandos motociklininkas Mike‘as di Meglio.

Treniruotėse geriausią rezultatą buvo užfiksavęs Hectoras Garzo. Bet kvalifikacijoje sportininkas nesugebėjo varžovų pranokti greičiu. H. Grazo daugiausiai laiko prarado paskutiniuose dvejuose trasos sektoriuose ir liko šeštas.

Palyginus su treniruočių rezultatais didžiausią pažangą padarė Xavieras Simeonas. Buvęs „MotoGP“ lenktynininkas ilgą laiką pirmavo, bet kvalifikaciją baigė antras. Tuo tarpu trečioji startinė pozicija atiteko pirmųjų lenktynių prizininkui Bradley Smithui.

Ketvirtas kvalifikacijoje liko Jesko Raffinas. O pirmose sezono lenktynėse nugalėjęs Niki Tuuli iškovojo penktą startinę poziciją.

Kvalifikacijoje dėmesį į save atkreipė Mattia Casadei, tiesa, ne iš gerosios pusės. Sportininkas tapo pirmuoju „MotoE“ važiavimuose kritusiu nuo motociklo. M. Casadei krito trečiame posÅ«kyje, tad lenktynes turės pradėti iš rikiuotės galo.

Iš rikiuotės galo lenktynes taip pat pradės Randy de Puniet ir Nicolas Terolas. Abiem sportininkams nesilaikius trasos ribų, teisėjai anuliavo užfiksuotus rezultatus.

Antrosios „MotoE“ lenktynės prasidės sekmadienį 11:00 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos