MotoGP. Čekijoje „pole“ poziciją iškovojo M. Marquezas

logo 2017 Rugpjūčio 05 d. 18:03, HRC

Įveikęs Valentino Rossį, Čekijoje, Brno trasoje, vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje „Honda“ lenktynininkas Marcas Marquezas iškovojo ketvirtąją „pole“ poziciją šiemet.

Didžiąją laiko dalį pirmavo kitas „Honda“ lenktynininkas Dani Pedrosa, kuris vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 55,313 sek.

Po pirmojo bandymo M. Marquezas atsidūrė antroje vietoje ir tuo metu nuo komandos draugo atsilikinėjo vos 0,026 sek. Bet vėliau ispanas vieną ratą įveikė per 1 min. 54,981 sek. ir daugiau nei trimis dešimtosiomis sekundės dalimis aplenkė D. Pedrosą. Pastarąjį aplenkė ir „Yamaha“ atstovas Valentino Rossi, kuris nuo „pole“ poziciją iškovojusio M. Marquezo atsiliko vos 0,092 sek.

D. Pedrosa vėliau taip pat pagerino savo rezultatą, bet aplenkti M. Marqeuzo ir V. Rossi taip ir nesugebėjo.

„Ducati“ lenktynininkas Jorge Lorenzo buvo pakilęs iki trečios vietos. Bet teisėjai anuliavo geriausią ispano rezultatą paaiškėjus, jog sportininkas įveikdamas greitą ratą nesilaikė trasos ribų. Galų gale J. Lorenzo važiavimus baigė šeštas.

Antrasis „Yamaha“ lenktynininkas Maverickas Vinalesas paskutinėje kvalifikacijos dalyje buvo beveik 0,6 sek. lėtesnis už komandos draugą V. Rossį ir turėjo pasitenkinti septinta vieta.

„MotoGP“ lenktynės Brno trasoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.