MotoGP. D. Pedrosa Barselonoje iškovojo „pole“, M. Marquezas krito nuo motociklo

logo 2017 Birželio 10 d. 17:29, HRC

Honda“ atstovas Dani Pedrosa iškovojo „pole“ poziciją Barselonos (Ispanija) trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje. Tuo tarpu ispano komandos draugas Marcas Marquezas krito nuo motociklo.

D. Pedrosai tai antroji „pole“ pozicija šiemet. Anksčiau ispanas buvo greičiausias Jereze. Tuo tarpu „Yamaha“ duetas Maverickas Vinalesas bei Valentino Rossi šį kartą greičiu nepasižymėjo ir kvalifikacijoje liko devintoje ir tryliktoje pozicijose.

Praėjus penkioms minutėms nuo važiavimų pradžios, trečiame posūkyje nuo motociklo krito M. Marquezas. Ispanas sugebėjo grįžti į techninio aptarnavimo zoną, kur „Honda“ mechanikams pavyko suremontuoti ispano motociklą. M. Marquezas į trasą grįžo iki važiavimų pabaigos likus 5 minutėms.

Tuo metu kvalifikacijoje pirmavo Jorge Lorenzo, bet ispano rezultatą pagerino D. Pedrosa, vieną trasos ratą įveikęs per 1 min. 43,870 sek. „Honda“ lenktynininkui pakilus į pirmąją vietą, niekam taip ir nepavyko pagerinti ispano rezultato. D. Pedrosai tai trečioji „pole“ Barselonos trasoje. Tuo tarpu J. Lorenzo pirmą kartą atstovaudamas „Ducati“ komandai iškovojo poziciją pirmoje startinėje eilėje.

Į trasą grįžęs M. Marquezas buvo pakilęs į trečią vietą, bet ispano rezultatą pagerino ir vietą pirmoje startinėje eilėje iškovojo vėl puikiai pasirodęs Danilo Petrucci.

„MotoGP“ lenktynės Barselonos trasoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.