MotoGP. M. Vinalesas Misano trasoje iškovojo „pole“, o M. Marquezas krito nuo motociklo

logo 2017 Rugsėjo 09 d. 17:42, Yamaha

„Yamaha“ lenktynininkas Maverickas Vinalesas po intensyvios kovos iškovojo „pole“ poziciją šiandien Misano trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje. Tuo tarpu Marcas Marquezas krito nuo motociklo.

Pastarasis tik trečiuoju bandymu vieną ratą įveikė per 1 min. 32,636 sek. ir pakilo į pirmąją vietą.

Vienintelis šį savaitgalį gamyklinės „Yamaha“ komandos atstovas M. Vinalesas, įveikęs savo greičiausią ratą, atsidūrė antroje vietoje. Du ispanus skyrė vos 0,016 sek.

Antruoju bandymu savo greičiausią ratą įveikęs „Ducati“ lenktynininkas Jorge Lorenzo pakilo į trečią vietą ir nuo M. Marquezo bei M. Vinaleso atsilikinėjo viena dešimtąja sekundės dalimi.

Iki važiavimų pabaigos likus 2 minutėms, čempionato lyderis Andrea Dovizioso vieną Misano trasos ratą įveikė per 1 min. 32,616 sek. ir pakilo į pirmąją vietą.

Bandydamas susigrąžinti prarastą poziciją M. Marquezas važiavimų pabaigoje, tryliktame posūkyje, krito nuo motociklo ir pasitraukė iš kovos dėl „pole“ pozicijos.

Tuo tarpu M. Vinalesui paskutiniuoju bandymu pavyko pagerinti A. Dovizioso rezultatą 0,173 sek. ir nugalėti šiandien Misano trasoje vykusiuose kvalifikaciniuose važiavimuose.

Minėtam A. Dovizioso kvalifikacijos pabaigoje pavyko pagerinti savo rezultatą, bet to nepakako „pole“ pozicijai iškovoti. Tuo tarpu nuo motociklo kritęs M. Marquezas galėjo pasidžiaugti tuo, jog nusileido tik dviem varžovams ir iškovojo trečią startinę poziciją.

Calas Crutchlow kovoje dėl ketvirtos vietos įveikė J. Lorenzo. Tuo tarpu „Tech 3“ komandos atstovas Johannas Zarco liko šeštas. O pernai Misano trasoje nugalėjęs Dani Pedrosa šį kartą užėmė septintą vietą.

Rytoj vyksiančios „MotoGP“ lenktynės prasidės 15:00 val. Lietuvos laiku.