MotoGP. Malaizijoje greičiausias D. Pedrosa, M. Marquezas - septintas

logo 2017 Spalio 28 d. 11:03, HRC

Malaizijoje, Sepango trasoje, kiek netikėtai „pole“ poziciją iškovojo „Honda“ lenktynininkas Dani Pedrosa. Tuo tarpu ispano komandos draugas Marcas Marquezas krito nuo motociklo ir užfiksavo tik septintą rezultatą.

Minėtas M. Marquezas užfiksavo geriausią rezultatą paskutinėje treniruotėje ir buvo laikomas favoritu nugalėti kvalifikacijoje. Bet prasidėjus svarbiausiems šios dienos važiavimams, pirmasis ispano bandymas įveikti greitą ratą baigėsi itin nesėkmingai. Sportininkas krito nuo motociklo paskutiniame trasos posūkyje. M. Marquezas sugebėjo grįžti į techninio aptarnavimo zoną ir persėsti ant atsarginio motociklo bei toliau tęsti dalyvavimą kvalifikacijoje.

Tuo metu „Tech 3“ komandos lenktynininkas Johannas Zarco vieną ratą įveikė per 1 min. 59,636 sek. ir pakilo į pirmą vietą. Už jo išsirikiavo „Yamaha“ atstovas Maverickas Vinalesas ir D. Pedrosa.

Iki važiavimų pabaigos likus penkioms minutėms, M. Marquezas vos greičiu nepranoko J. Zarco. Ispanas, kurio rezultatas buvo vos 0,078 sek. prastesnis, pakilo į trečią vietą.

Važiavimų pabaigoje į pirmąją vietą pakilo D. Pedrosa, bet ispano laiką pagerino Valentino Rossi ir Andrea Dovizioso.

Vis dėlto paskutiniuoju savo bandymu pirmąją vietą susigrąžino J. Zarco, „Ducati“ komandos atstovą aplenkęs 0,007 sek. Bet prancūzui nebuvo lemta šiandien iškovoti dar vienos „pole“. J. Zarco rezultatą 0,017 sek. pagerino ir pirmą startinę poziciją iškovojo D. Pedrosa. Tuo tarpu antroje bei trečioje vietose liko minėtieji J. Zarco ir A. Dovizioso.

M. Marquezas kvalifikacijos pabaigoje sugebėjo pakilti tik iki šeštos vietos. Bet ispano rezultatą pagerino ir viena pozicija žemyn varžovą nustūmė antrasis „Ducati“ komandos lenktynininkas Jorge Lorenzo.

„MotoGP“ lenktynės Malaizijoje, Sepango trasoje, prasidės sekmadienį 09:00 val. Lietuvos laiku.