MotoGP. Mugello trasoje vykusioje kvalifikacijoje greičiausias M. Vinalesas

logo 2017 Birželio 03 d. 20:19, Yamaha Racing

„MotoGP“ čempionato lyderis Maverickas Vinalesas įveikė komandos draugą Valentino Rossi ir iškovojo „pole“ poziciją šiandien Mugello (Italija) trasoje vykusioje kvalifikacijoje.

Važiavimams artėjant prie pabaigos daugelį stebino Danilo Petrucci. „Pramac Ducati“ lenktynininkas kurį laiką pirmavo, bet jo rezultatą pagerino minėtasis M. Vinalesas, vieną ratą įveikęs 1 min. 46,575 sek.

D. Petrucci kvalifikacijos pabaigoje pavyko iki ispano priartėti iki 0,139 sek., bet teisėjai anuliavo sportininko rezultatą, nes lenktynininkas nepaisė trasos ribų. Taip D. Petrucci nukrito iš antros vietos į devintą.

V. Rossi kvalifikacijos pabaigoje sugebėjo pakilti iš vienuoliktos vietos į antrą. Tai puikus rezultatas žinant, jog sportininkas nėra pilnai pasveikęs po motokroso trasoje patirtos traumos.

Pirmą kartą šiemet lenktynes iš pirmos startinės pozicijos pradės „Ducati“ lenktynininkas Andrea Dovizioso. Italas startuos trečias.

Paskutinėje kvalifikacijos dalyje dalyvavo penki „Ducati“ motociklu važiavę sportininkai. „Ducati“ bandytojas Michele‘is Pirro iškovojo ketvirtą startinę poziciją, Jorge Lorenzo liko septintas, o „Aspar“ atstovas Alvaro Bautista - aštuntas.

Kvalifikacijos pabaigoje abu „Honda“ komandos lenktynininkai Dani Pedrosa ir Marcas Marquezas iškovojo atitinkamai penktą ir šeštą startines pozicijas.

„MotoGP“ lenktynės Mugello trasoje sekmadienį prasidės 15:00 val. Lietuvos laiku.