N. Heidfeldas: A. Sutilas – kvailys (32)

N. Heidfeldas: A. Sutilas – kvailys
logo 2009 Rugsėjo 27 d. 17:55, BMW AG
Singapūro GP varžybose susidūręs su „Force India“ lenktynininku Adrianu Sutilu, „BMW Sauber“ pilotas Nickas Heidfeldas negailėjo kritikos savo varžovui.
Sportininkai susidūrė tuomet, kai pirmasis apsisuko mėgindamas aplenkti Jaime Alguersuari („Toro Rosso“) ir toliau judėjo, taip atsidurdamas pro šalį važiuojančio antrojo kelyje.

„Manau, kad žiūrintiems televizorių viskas buvo gana akivaizdu“, - po avarijos kalbėjo N. Heidfeldas.
„Vis dėlto, manau, kad Sutilas pasielgė visiškai kvailai, jis toliau spaudė ir grįžo į trasą net nepasižiūrėjęs. Pravažiavau pro jį priekiu, o jis įvažiavo į mano bolidą.“
„Akivaizdu, jog maniau, kad jis sustos. Laikiausi atstumo ir kai pamačiau jį judanti į mane, pasukau į kairę. Jis turėtų žiūrėti, kur važiuoja“, - įtūžęs teigė vokietis.
Paklaustas, ar „BMW Sauber“ komanda po šio incidento imsis kokių nors veiksmų prieš A. Sutilą, N. Heidfeldas nepraleido progos dar kartą pažeminti savo varžovą.
„Galbūt mes jam turėtume paieškoti smegenų!“ - atšovė jis.
A. Sutilas, tuo tarpu, atsiprašė už šį susidūrimą, kuris kilo vokiečiui praradus kantrybę važiuoti paskui lėtąjį J. Alguersuari.
„Po starto užstrigau už Jaime ir neradau būdų jį aplenkti. Turėjau kelias galimybes lenkimui, tačiau jų nepakako. Pamačiau tarpelį, pamėginau, jis uždarė duris, mes šiek tiek susilietėme ir aš apsisukau, tuomet į posūkį įvažiavo Nickas ir atsitrenkė į mano priekinį sparną“, - pasakojo „Force India“ pilotas.
„Atsiprašau jo. Stengiausi, kad neužgestų variklis. Nemačiau atvažiuojančių bolidų, juos man užstojo greta buvęs barjeras, bolidai tiesiog skriejo per posūkį“, - aiškinosi jis.
Avarija Singapūre užbaigė beprecedentę N. Heidfeldo finišuotų lenktynių seriją. Vokietis nuo 2007 m. JAV GP finišavo net 41 varžybose iš eilės, taip pagerindamas „Formulės-1“ rekordą.
„Akivaizdu, kad esu nusivylęs. Tikiuosi, kad šio rekordo greitai niekas nepagerins. Esu nusivylęs, kad mano lenktynės taip baigėsi“, - pridūrė jis.

Komentarai (32)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Niro
| 09/28 23:55 Atsakyti
O tau Catherinne turbut tikrai 13 metu... Nesamone Sutilas padare ir tai faktas. Pelnytai kvailiu ir vadina, nes toks Sutilo poelgis kaip beziuresi - kvailas.
Catherinne13
| 09/28 19:49 Atsakyti
apgailėtinas tas heidfeldas,pačiam turbūt su smegenim nelabai gerai,nes turintys proto žmonės tokių nesąmonių nekalba...
Faktas
| 09/28 17:22 Atsakyti
EH>>> Nenusišnekėk. Pažiūrėk, kiek Heidfeldas turi taškų ir kiek Kubica. Dėl savo pastovumo jis yra aukščiau Kubicos.
žiūrovas f-1
| 09/28 13:06 Atsakyti
ta dalis lenktynese buvo viena is idomiausiu sio etapo GP.
gedas5
| 09/28 09:09 Atsakyti
Tai ką turim baznajaus antrą versiją? Užsiparino kad negali aplenkt tai sugalvojo bulių kautynes padaryt. Respects :D Tik linksiau būtų buvę kad būtų nunešęs tą lėtai važiavusį kurio aplenkt negalėjo. Kitąsyk bijotų jo ir gal praleistų tiesiog.
Mandebulinas
| 09/28 01:21 Atsakyti
Visi cia tokie tolerantiski ir supratingi, kad net juokas ima. Butumet Nicko vietoj islipe pavyjimui dar salma svysteletumet :D Neapgaudinekit saves. Kas del pacio incidento Sutilas pasielge labai neatsargiai. Teiseju bauda tik irodo, kad tai nebuvo eilinis lenktyniu apizodas
vytox
| 09/28 00:07 Atsakyti
Jekesas - tą lenktyninę situaciją teisėjai įvertino 20 k dolerių bauda Sutilo nenaudai. Ot maFIA :)
Amzinas Fanas
| 09/27 23:36 Atsakyti
♦ pačiam nepamaiÅ¡ytų smegenėlių įsidėt, nieko bičas nėra pasiekęs lai tegu nemėto i kito daržą, tuo labiau kai eina kalba apie 14- 13 -12 vietas
Jekesas
| 09/27 23:08 Atsakyti
Na taip Heidfeldas tapo šio incidento auka, bet Sutilas nėra toks kaltas ar tuo labiau kvailas kaip nori čia pavaizduoti Heidfeldas. Viskas įvyko eksprontu. Sakyčiau netgi labai lenktyninė situacija. Esu daugybę sykių matęs kai lenktyninkai padarp "spin" ir iškart nieko nelaukę skuodžia toliua, bet štai čia pasitaikė rekordininkas Heidfeldas ir buvo stuktelėtas. Šeip Heidfeldui ne rekordai turėtų rupėti, bet jis kažkokiam kitam pasaulyj gyvena, rekordų greičiausiai, dėl jų tikriauiai ir komandos draugo nepagailėtų, irgi kaip nors suveltų savo skambiais išsireiškimais.
wudas
| 09/27 22:53 Atsakyti
kad ir kaip ten bebutu manau sutilas turejo praleist peletono gala i prieky o ne eceleratoriu spaust..
×

TOP naujienos