N. Heidfeldas nesitikėjo finišuoti ketvirtas

N. Heidfeldas nesitikėjo finišuoti ketvirtas
logo 2007 Balandžio 08 d. 15:54, BMW
„BMW Sauber“ lenktynininkas Nickas Heidfeldas, Malaizijos GP lenktynėse užėmęs ketvirtąją vietą, teigė nesitikėjęs tokio gero rezultato ir džiaugėsi už savęs palikęs vieną iš „Ferrari“ komandos narių, Felipe Massa.
„Esu laimingas ir jaučiuosi fantastiškai. Dar kartą įveikti vieną iš „Ferrari“ pavyks tikriausiai dar negreitai. Dar savaitgalio pradžioje Felipe (Massa – red. past.) atrodė neįveikiamas“, - po finišo kalbėjo N. Heidfeldas.
„Nors ir turėjome didžiulių problemų su bolido balansu treniruočių metu, lenktynėse viskas veikė gerai. Valdymas buvo geras ir nekilo jokių techninių problemų. Nepaisant karščio, jaučiausi gerai. Pirmajame posūkyje mane prilietė Robertas (Kubica – red. past.). Jis jau atsiprašė – taip jau nutinka. Laimei, mano bolidas nebuvo pažeistas“, - pasakojo „BMW Sauber“ lenktynininkas.
„Sugebėjau aplenkti Felipe, kai jis išlėkė iš trasos. Buvau nustebęs, kad nebuvo sunku jį išlaikyti už savęs ir kad jis į boksus pasuko anksčiau už mane. Paskutinės atkarpos metu naudojau kietesnes padangas, tačiau ir tai nesukėlė problemų. Išvystydavo didelį maksimalų greitį tiesiosiose, kas ir apsunkino Felipe galimybes mane atakuoti“, - aiškino vokietis.
„Tai puikus ir netikėtas rezultatas. Vis dėlto, mums derėtų neatitrūkti nuo žemės. Turime dirbti toliau ir užtikrinti, kad nedarytume klaidų, kurių vis dar neretai nepavyksta išvengti“, - pridūrė jis.
Nors lenktynės puikiai susiklostė N. Heidfeldui, kitam „BMW Sauber“ lenktynininkui Robertui Kubicai jos virto tikru košmaru. Begales problemų turėjęs lenkas finišavo tik 18-as.
„Turėjau didelių problemų. Lenktynių metu man nutiko viskas, kas tik galėjo, nuo pradurtos padangos lenktynių pradžioje iki pavarų dėžės gedimo. Norėčiau šias lenktynes kuo greičiau pamiršti, važiavau išties lėtai. Vis dėlto, pademonstravome, kad, kai tik bolidas veikia gerai, esame greiti“, - po finišo guodėsi jis.
„BMW Sauber“ ir vėl, kaip ir prieš tris savaites Australijoje, nepavyko pasiekti, kad abu lenktynininkai finišuotų pozicijose, už kurias skiriami taškai. Melburne taip pat nepasisekė R. Kubicai – lenkas tada nepasiekė finišo dėl pavarų dėžės gedimo.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061