N. Hulkenbergas dėl avarijos kaltina E. Oconą

N. Hulkenbergas dėl avarijos kaltina E. Oconą
logo 2023 Spalio 08 d. 14:26, Haas F1 Team

Vakar dienos sprinte Katare „Haas“ sportininkas Nico Hulkenbergas turėjo šansą pakovoti dėl taškų, bet 11-tame rate vokiečiui viskas užsibaigė pasitraukimu iš sprinto dėl avarijos, kurioje sudalyvavo net trys lenktynininkai. Kiti du incidento dalyviai – tai „Alpine“ pilotas Estebanas Oconas ir Sergio Perezas iš „Red Bull“.

Išnagrinėję incidentą, etapo teisėjai nutarė nieko nebausti, palaikę tai lenktyniniu incidentu, tačiau N. Hulkenbergas turi kiek kitokią nuomonę.

„Tai buvo labai nesėkmingas aplinkybių sutapimas, - kalbėjo „Haas“ pilotas po avarijos. - 1 ir 2 rato posūkiuose užvirė kova, kurioje dalyvavo trys mašinos. Aš bandžiau aplenkti Oconą išorine trajektorija 1 posūkyje, bet išorinėje trajektorijoje buvo tiek daug dulkių ir smėlio, todėl prasidėjo problemos dėl labai prasto sukibimo su asfaltu.

Man pasisekė neblogai išvažiuoti iš to posūkio ir kitame, 2 posūkyje aš bandžiau imtis kitos atakos, bet čia netikėtai atsirado Sergio Perezas ir trys bolidai praktiškai susilygino ir aš galiausiai atsidūriau „sumuštinyje“.

Susidūrimo metu E. Oconas važiavo iš kairės, S. Perezas – iš dešinės, o Hulkenbergo bolidas buvo per vidurį. Pirmas kontaktas buvo tarp „Alpine“ ir „Haas“ automobilių, o vėliau Perezas susidūrė su Oconu ir visi trys atsidūrė už trasos ribų. Pats iki boksų sugebėjo nuvažiuoti tik Nico. Po sprinto finišo visi trys sportininkai buvo iškviesti pas teisėjus, bet jokių sankcijų nebuvo imtasi.

„Aš esu linkęs kaltinti Estebaną, - pareiškė „Haas“ lenktynininkas. - Bet jis nežinojo, kad iš dešinės važiuoja Perezas. Pastarasis galvojo, kad aš turiu erdvės, bet vietos trasoje nebuvo, todėl tai buvo kvailų lenktyninių aplinkybių sutapimas, kai situacija nemaloniai užsibaigė mums visiems trims.

Kadangi aš startavau su vidutinėmis padangomis, be to, užėmiau neblogą poziciją, tikėjausi gauti taškų. GP lenktynėse startuosiu tik 15-tas ir po sprinto padariau kai kurias išvadas - manau, kad vakar praradau gerą šansą gauti taškų“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821