N. Hulkenbergas: S. Perezui pertrauka karjeroje buvo naudinga

N. Hulkenbergas: S. Perezui pertrauka karjeroje buvo naudinga
logo 2025 Rugpjūčio 29 d. 13:40, Sauber nuotr.

„Sauber“ lenktynininkas Nico Hulkenbergas pakomentavo naujieną apie tai, kad buvęs jo komandos draugas Sergio Perezas kitą sezoną sugrįš į „Formulę-1“ su „Cadillac“ komanda.
„Sauber“ pilotas, kurio karjeroje taip pat buvo pertrauka, mano, kad metų pertrauka Sergio bus labai naudinga.

„Manau, kad aš buvau kiek kitoje situacijoje nei Sergio, - sakė Nico Hulkenbergas. – Mano pertraukos metu aš turėjau labai daug laisvo laiko – treji metai vietoje vienerių. Viskas priklauso nuo to, kiek konkurencingą automobilį tu gausi, nes būtent su juo viskas susiję.

Manau, kad Perezui tai išėjo į naudą, jis gerai pailsėjo ir viską stebėjo iš komfortiškos distancijos būdamas namuose. Tai gana įdomi patirtis. Žinau, kad jis jaučiasi kupinas jėgų ir yra pasiruošęs tęsti“.

Atsakydamas į klausimą apie „Cadillac“ perspektyvą debiutiniame sezone, Nico sakė: „Manau, kad mūsų komanda bus pajėgesnė. Bet dabar svarstyti apie jėgų išsidėstymą yra spekuliacija. Kalba ne tik apie „Cadillac“ ir „Audi“, o apie visus.

Permainos reglamente bus labai didelės ir nenoriu spekuliuoti vienos komandos pavyzdžiu. Kitais metais startuos vienuolika komandų ir visi stengiasi, kad jų mašina būtų greičiausia. Pažiūrėsime, kaip viskas bus“.

 


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas