N. Piquet rasistiškai įžeidė L. Hamiltoną

N. Piquet rasistiškai įžeidė L. Hamiltoną
logo 2022 Birželio 28 d. 13:40, Imago-Images

„Formulės-1“ padangę sudrumstė rasizmo skandalas.

Brazilijos žiniasklaida skelbia, kad triskart F-1 čempionas Nelsonas Piquet praėjusiais metais duodamas interviu rasistiškai įžeidė Lewisą Hamiltoną.

Pranešama, kad viskas įvyko po praėjusių metų Didžiosios Britanijos GP lenktynių, kurių Maxas Verstappenas nebaigė dėl susidūrimo būtent su L. Hamiltonu. Priminsime, kad brazilo dukra yra „Red Bull“ atstovo gyvenimo draugė.

Pateiktame interviu vertime nurodoma, kad N. Piquet komentuodamas minėtą incidentą „Mercedes“ pilotą vadino jo rasės atžvilgiu įžeidžiančiu žodžiu.

„Tas (rasistinį įžeidimą reiškiantis ždis – aut. past.) bandė įkišti savo bolidą ten, kur jam jau nebebuvo vietos. Jis elgėsi labai nešvariai“, – Brazilijos žiniasklaidoje cituojamas N. Piquet.

Pasirodžius šiai informacijai, tiek „Mercedes“, tiek F-1, tiek FIA išleido pranešimus, kuriuose reiškiamas palaikymas L. Hamiltonui.

N. Piquet, kuris yra M. Verstappeno partnerės Kelly Piquet tėvas, yra pagarsėjęs savo pareiškimais. Lenktynininko karjeros metu jis viešai suabejojo Ayrtono Sennos seksualumu ir savo varžovą pavadino „San Paulo taksistu“.

Jis taip pat išsakė įžeidžiančių komentarų apie Nigelą Mansellą ir brito žmoną, kai jie buvo komandos draugai „Williams“ komandoje.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778