N. Piquet rasistiškai įžeidė L. Hamiltoną (39)

N. Piquet rasistiškai įžeidė L. Hamiltoną
logo Birželio 28 d. 13:40, Imago-Images

„Formulės-1“ padangę sudrumstė rasizmo skandalas.

Brazilijos žiniasklaida skelbia, kad triskart F-1 čempionas Nelsonas Piquet praėjusiais metais duodamas interviu rasistiškai įžeidė Lewisą Hamiltoną.

Pranešama, kad viskas įvyko po praėjusių metų Didžiosios Britanijos GP lenktynių, kurių Maxas Verstappenas nebaigė dėl susidūrimo būtent su L. Hamiltonu. Priminsime, kad brazilo dukra yra „Red Bull“ atstovo gyvenimo draugė.

Pateiktame interviu vertime nurodoma, kad N. Piquet komentuodamas minėtą incidentą „Mercedes“ pilotą vadino jo rasės atžvilgiu įžeidžiančiu žodžiu.

„Tas (rasistinį įžeidimą reiškiantis ždis – aut. past.) bandė įkišti savo bolidą ten, kur jam jau nebebuvo vietos. Jis elgėsi labai nešvariai“, – Brazilijos žiniasklaidoje cituojamas N. Piquet.

Pasirodžius šiai informacijai, tiek „Mercedes“, tiek F-1, tiek FIA išleido pranešimus, kuriuose reiškiamas palaikymas L. Hamiltonui.

N. Piquet, kuris yra M. Verstappeno partnerės Kelly Piquet tėvas, yra pagarsėjęs savo pareiškimais. Lenktynininko karjeros metu jis viešai suabejojo Ayrtono Sennos seksualumu ir savo varžovą pavadino „San Paulo taksistu“.

Jis taip pat išsakė įžeidžiančių komentarų apie Nigelą Mansellą ir brito žmoną, kai jie buvo komandos draugai „Williams“ komandoje.Komentarai (39)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Kęstutis
IP: c5c6b3f | 07/01 08:58 Atsakyti
Pilnai sutinku kad Hamiltonas labai nešvariai žaidė .Tie patys nešvarus veiksmai kaip su Masa Rosbergu.
subjektyvus
IP: 4eec480 | 06/29 17:57 Atsakyti
na siuo atveju manau daug kas pamirsta esmine detale. is straipsnio taip ir nesupratau kaip konkreciai buvo pavadintas Hamiltonas, bet jei jis buvo pavadintas negru (nors jau issiaiskinom, kad tai ne izeidziantis zodis), tai tada jo, galima isizeisti. primenu, kad Hamiltonas nera negras. jis - MULATAS! dabar paaiskinkit man, kad dar ir sitas zodis yra izeidziantis :))
Zedabiejas
IP: 1c04895 | 06/29 16:07 Atsakyti
Butent hamiltonas tada istrenke naglai maxa ir pats pasieme 26 taskus, nuo to laiko maxas pasidare tikrai agresyvus pries ji ir tikrai jis zinojo kad paskutiniam etape pasitaikius progai maxas vel padarys kaip ir monzoi uzvaziavo ant salmo ir isejo. Nuo to silverstouno daugkas pasikeite ir nesamones sneka tie kas apie popierini cempiona aferista nes sokoladas pats jau buvo padares afiora
Heiteris
IP: 8724c84 | 06/29 15:09 Atsakyti
Atsimt Liusei pilietybę brazilai tuoj.
mrfroid
IP: a8741b1 | 06/29 14:51 Atsakyti
Ndos
06/28 21:09

LAT išaiškinimas : Žodžio „negras“ etimologinė reikšmė lietuvių kalboje istoriniu, socialiniu–kultūriniu požiūriu neturi niekinančio, žeminančio atspalvio, nes lietuvių tauta nenaudojo Afrikos gyventojų vergoviniam darbui, nebuvo įstatymais įteisintos diskriminacijos, segregacijos, nebuvo ir socialinio konflikto dėl odos spalvos bei priklausymo kitai rasei.

Plius. Aš kiek įmanoma labiau stengiuosi toleruoti tokius kaip tamsta, bet viskam yra ribos, nebe po pirmu komentaru bandote mane kažkaip įžeisti ar paniekinti, bet viskam yra ribos, užsi3,14sk su ta savo Nida.

ir po kiekvienu tamstos komentaru, tos pačios 8-9 anoniminės pelės (arba vpn pelės) padeda po like'ą :) tik tai niekaip nepakeičia fakto, kad teismas niekur neteigė, kad žodis negras nėra rasistinis :) bet, kaip ir minėjau, jūs nesuvokiat konteksto, max ką galit, tai atskirus žodžius pakopipeistint.
Sharas
IP: 65c5c7f | 06/29 14:50 Atsakyti
tldr
06/28 22:17

Tikiuos per VPN narsai, nes komentarsa perduotas policijai, sekmes ;)

Ir ką ta policija turi daryti?

Ps. Antrą kartą rašau tą patį komentarą. Adminai, kodėl ištrynėt? Nieko blogo nebuvo pasakyta.
Heiteris
IP: 8724c84 | 06/29 12:22 Atsakyti
Adminai, tas žodis ištiktukas, nereikia slėpti.
Heiteris
IP: 8724c84 | 06/29 12:21 Atsakyti
Brazilijoj tas žodis vartojamas dažniau nei lenkijoj ***. Kažkam nuoskauda liko, metų senumo reikalą iškėlė. Dabar turėtų 99% hollywood'o filmų uždraust tokiu požiūriu, jau nekalbant apie viso pasaulio muziką.
Paverkit ir praeit vaikai, pasiilgau senųjų laikų...
Ydjd
IP: 58e67a6 | 06/29 03:14 Atsakyti
MS
06/28 23:38

Čia specialiai pasiknaisiojo po metų senumo istorijas? Užtenka jau tą dirbtinį burbulą pūsti, Hama ant šakių kelti. Kas kiek gaudosi lenktynėse ar yra pats lenktyniavęs, supranta kad Hamo manevras buvo banzai kaip kad priešininko nebūtų, tikrai suprato kokios pasekmės gali būti. O dar tas džiaugimasis po lenktynių tikrai buvo neskanus. Karma is a b'tch, renka vaisius šį sezoną.

O tai ko jam nesidziaugt 😀 verstapeno fanam tik skaudu i tai ziuret buvo, tipo turejo galva nuleides vaiksciot, kai dazniausiai verstapenas naglai uzkisdavo ir turedavai saugotis, kad neivaziuot i ji. Cia tas pats, Hamis naglai lindo, tik dauguma butu vaziave salia hamio, o ne i ji. Visgi lenktynes, darai viska kad aplenkt, lenktyniauji. Ir del tavo tos karmos, tai nebejuokink, kai tiek metu is eiles dominavo, gal net ir i nauda mersam sis sezonas, neatsipalaiduos per daug 🙂
MS
IP: 3ae34a4 | 06/28 23:38 Atsakyti
Čia specialiai pasiknaisiojo po metų senumo istorijas? Užtenka jau tą dirbtinį burbulą pūsti, Hama ant šakių kelti. Kas kiek gaudosi lenktynėse ar yra pats lenktyniavęs, supranta kad Hamo manevras buvo banzai kaip kad priešininko nebūtų, tikrai suprato kokios pasekmės gali būti. O dar tas džiaugimasis po lenktynių tikrai buvo neskanus. Karma is a b'tch, renka vaisius šį sezoną.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas