N. Rosbergas: G. Russellui nereikia būti geru berniuku

N. Rosbergas: G. Russellui nereikia būti geru berniuku
logo 2023 Spalio 18 d. 18:48, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Buvęs „Formulės-1“ pilotas Nico Rosbergas davė kelis patarimus George'ui Russellui, kaip jam reikia veikti norint laimėti vidinę kovą „Mercedes“ sudėtyje prieš Lewisą Hamiltoną. 2016 metų pasaulio čempionas galvoja, kad Russelas turi didinti spaudimą ne tik Lewisui, bet ir „Mercedes“ komandai, jeigu nori tapti komandos lyderiu.

Nico Rosbergas: „Ä®tampa komandoje auga. Jau Suzukoje tarpusavio kovoje jie vienas kitą stÅ«mė už trasos ribų. George'as šiuo metu yra gana sudėtingoje situacijoje, todėl jam negalima bÅ«ti „geru berniuku“ - jis privalo didinti presingą komandos viduje. Gaila, bet jis turi sunkinti gyvenimą komandai, kadangi priešingu atveju komanda pasirinks paprastą problemos sprendimo bÅ«dą ir viską pastatys L. Hamiltono naudai.

George'ui yra gerai, kad dėl įvykių Katare Lewisas prisiėmė kaltę dėl susidÅ«rimo. Tai gana retas atvejis, todėl Hamiltono prisipažinimas – didelė Russello pergalė. Mano lenktyniavimo laikais niekada nebÅ«davo, kad Hamiltonas 100 proc. pripažintų savo kaltę ir jis niekada nenorėdavo pripažinti, kad padarė klaidą ir yra neteisus.

Labai retai kada būna, kad Lewisas 100 proc. pripažintų, kad tai yra jo kaltė. Taigi, dabar prasideda įdomūs įvykiai ekipos viduje.

Tas faktas, kad trasoje Katare nebuvo Toto Wolffo, tik sunkina situaciją. Wolffas yra vienintelis žmogus, turintis didelį autoritetą ir gali išspręsti ginčytiną situaciją ir jis tai daro. Niekas kitas negali prie bendro stalo susodinti George'o ir Lewiso, kad jie aptartų lenktynių situaciją,Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0