N. Rosbergas: „Mercedes“ laimės prieš „Ferrari“ šiame sezone

N. Rosbergas: „Mercedes“ laimės prieš „Ferrari“ šiame sezone
logo 2022 Rugsėjo 09 d. 12:27, Pirelli

Ferrari“ šį sezoną pradėjo kaip favoritai, kurie sugeba nugalėti „Red Bull“. Tačiau austrų komandos daroma pažanga sezono metu didėjant „Ferrari“ problemų mastui, privedė prie to, kad dabar raudonųjų bolidų pilotai uždirba net mažiau taškų nei praėjusių metų Konstruktorių taurės laimėtojai - „Mercedes“ komanda. Italų ekipa paskutinėse lenktynėse gana nemažai greičiu nusileido pasaulio čempionams.

Prieš Italijos GP „Ferrari“ nuo „Red Bull“ atsilieka 135 taškais, tuo tarpu kai „Mercedes“ sumažino atsilikimą nuo Skuderijos iki 30 taškų. Buvusio „Formulės-1“ sportininko Nico Rosbergo teigimu, „sidabrinės strėlės“ gali panaikinti tokį atsilikimą, bet tai dar neįvyks Monzoje.

„Dabar dar sunku pasakyti, kas užims antrąją vietą komandinėje įskaitoje, bet aš „pastatyčiau“ už „Mercedes“ vien todėl, kad šis sezonas taptų dar įdomesniu, - sakė N. Rosbergas. - Be to, paskutinėse lenktynėse vokiečių koncerno komanda smarkiai pagreitėjo ir rimtai atakuoja „Ferrari“.

Tačiau manau, kad Monzoje antri bus „Ferrari“, o nugalėtoju vėl taps Maxas Verstappenas. „Red Bull“ komanda čia naudos tuo pačius bazinius bolido reguliavimus kaip ir etape Spa, o ten matėme, koks greitas yra Maxas.

„Mercedes“ bolidas pasižymi padidintu priešpriešiniu pasipriešinimu, todėl jiems stokos prispaudžiamosios jėgos tiesiosiose. Posūkiuose jie beveik nenusileidžia lyderiams, bet tokiose trasose kaip Monza viską lemia tiesiosios. Taigi, „Mercedes“ čia beveik neįmanoma nugalėti“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 12
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749