N. Rosbergas: praeityje L. Hamiltonas mane ne kartą sutrypė (5)

N. Rosbergas: praeityje L. Hamiltonas mane ne kartą sutrypė
logo 2017 Vasario 12 d. 00:11, Daimler
Pernai F-1 čempionu tapęs ir karjerą baigęs Nico Rosbergas prisipažino, kad norėdamas nugalėti Lewisą Hamiltoną jis visų pirma turėjo įveikti pykti ir stresą.
Vokiečio teigimu, pyktį jo viduje sukėlė praeityje ne viena pralaimėta dvikova komandos draugui L. Hamiltonui. Sportininkas pridūrė, jog turėjo ne tik medituoti, bet ir išmokti kaip agresyviau elgtis lenktynių metu.
„Pyktis yra didesnis tada, kai žmogus, kuri tu gerai pažįsti, padaro tai, kas peržengia tam tikras ribas“, – pasakojo N. Rosbergas.
„Lewisas moka puikiai važiuoti ant galimybių ribos. Jam tai pavyksta dėka sugebėjimų pilotuojant bolidą. Jis protingas, labai, labai protingas. Man buvo sunku važiuoti greta jo ir atkakliai kovoti dėl pozicijos. Tuo tarpu jam tai gaudavosi natūraliai.“
„Man tai buvo labiau racionalu. Turėjau išmokti kitaip kovoti. Tapau labiau agresyvus, nes praeityje Lewisas mane ne kartą sutrypė. Buvau priverstas žiūrėti įvairius video, analizuoti ir tobulėti.“
N. Rosbergo teigimu, bandydamas nukreipti blogas mintis šalin, jis dažnai medituodavo.
„Kiekvieną rytą ir vakarą medituodavau po 20 minučių. Darydamas tai, supranti kodėl jautiesi piktas, pavydus, slegiamas streso. Aš tiesiog prisėsdavau ir galvodavau apie tai, kas tuo metu sukdavosi mano galvoje. Po 20 min. mintys nurimdavo. Kai užklupdavo mintis, jog galiu pralaimėti kovą dėl titulo, skirdavau laiko meditacijai. Jos metu blogos mintys prarasdavo savo galias.“
Praėjusių metų F-1 čempionas prisipažįsta, kad nesigaili pasitraukęs iš didžiojo sporto.
„Pasižiūriu į savo kalendorių ir matau, jog visas kovo mėnuo yra tuščias. Galiu daryti ką noriu. Ketinu praleisti daugiau laiko su savo šeima.“

Komentarai (5)


1_Protingas
| 2017 Vasario 14 d. 09:32
Kad ir kiek meditavo Rozbergijus, ale vistiek Liucijaus variklį teko krapštyti visą sezoną, kad Nikolajus davažiuotų iki titulo.
Sub7
| 2017 Vasario 13 d. 04:17
Manau nebuvo verta deginti smilkalus ir medituoti - tereikejo kaip sirdziu cempionui kanye westo ir kokiu nors kardasianu patarimu paprasyt, pasiklausyt hood'o repo ir titulas butu buves suvyniotas likus maziausiai 4 etapams :)
leksas
| 2017 Vasario 12 d. 20:42
Rosbergas per 2016 metų sezoną perdegė nes viršijo savo galimybių ribas, jeigu jis būtų pasilikęs ant sekančių 2017 metų, ir vėl būtų sutryptas Hamiltono. Bet kokie vieni sabatiniai metai tikrai labiau padėtų nei pakenktų... 2016 jam buvo kaip šaltas dušas, kuris užgrūdina :D bet ir atima jėgas... Tikėkimės kad jis grįš 2018, jis dar turi labai daug potencialo.
Zilvaras
| 2017 Vasario 12 d. 13:33
"žmogus, kuri tu gerai pažįsti"
Zeto
| 2017 Vasario 12 d. 13:26
viskas matesi trasoje... Ir dekok fortunai, kad ji praeitais metais negailejo hamiltonui tech.gedimu, ypac malaizijos variante, kuris ir nuleme baigti, kai vietoj zenklios persvaros i ham puse, gavosi atvirksciai, k oveliau pakako issaugoti tai persvarai iki pabaigos.