N. Tombazis: „Formulė-1“ pasiruošusi biudžetų ribojimui

N. Tombazis: „Formulė-1“ pasiruošusi biudžetų ribojimui
logo 2020 Birželio 02 d. 08:01, FIA

Praėjusią savaitę FIA automobilių sporto Pasaulinė taryba patirtino „Formulės-1“ komandų biudžetų apribojimą iki 145 mln. JAV dolerių. FIA technikos direktorius Nikolas Tombazis mano, kad „Formulė-1“ yra gerai pasirengusi šiems apribojimams.

Nikolas Tombazis: „Bet kuri taisyklė veikia tik tuo atveju, jei ją įmanoma kontroliuoti. FIA jau turi finansinių klausimų direktorių su savo darbuotojų grupe, mes daugiau nei metai glaudžiai bendradarbiaujame su komandų buhalterijomis bei finansų skyriais, norėdami išvengti galimų sunkumų.

Jau atliktas didelis paruošiamasis darbas. Komandos naudoja įvairius verslo modelius, buvo svarbu įsitikinti, kad mes galėsime aprėpti visą šią įvairovę.

Akivaizdu, kad 2021 metų sezonas bus savotiškai bandomasis, tačiau bandymus mes pradėsime dar šiais metais. Dabar dar nėra privalomo biudžetų ribojimo, bet mes įdiegsime kontrolės sistemą, leisdami jai pradėti veikti „tuščia eiga“. Komandos jau šiais metais galės savanoriškai veikti tarsi ribojimai jau galioja, kad galėtų įsitikinti, kad  visi kontrolės bei apskaitos mechanizmas veikia tinkamu būdu“.

 


Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas