Nė viena komanda nepažeidė finansinio reglamento

Nė viena komanda nepažeidė finansinio reglamento
logo 2024 Rugsėjo 11 d. 14:15, F-1

FIA paskelbė visų F-1 komandų finansinių dokumentų patikrinimo rezultatus už 2023 metus. Visos dešimt komandų sutilpo į biudžetinius apribojimus ir nepažeidė nustatyto reglamento.

Federacijos išlaidų kontrolės valdyba CCA patikrino komandų 2023 metų finansines ataskaitas ir nustatė, kad nė viena ekipa nepereikvojo lėšų limitų ir nepadarė procedūrinių pažeidimų. FIA pažymėjo, kad visos komandos bendradarbiavo atliekant patikrinimą.

Be „Formulės-1“ komandų, CCA patikrino visų keturių jėgos agregatų gamintojų – „Mercedes“, „Ferrari“, „Honda“ ir „Alpine“ finansinę dokumentaciją. Visi gamintojai neperžengė biudžetų limitų ir neišleido daugiau nei numatyta, tačiau „Alpine Racing SAS“ ir „Honda Racing Corporation“ padarė procedūrinius pažeidimus.

Abu šie gamintojai tęsia bendradarbiavimą su CCA, todėl jiems bus leista sureguliuoti atliktus pažeidimus pasirašant Susitarimą dėl pažeidimų pripažinimo. Jei toks susitarimas bus pasiektas, jis bus paskelbtas viešai kaip ir numatyta finansiniame reglamente.

2021 metais „Red Bull“ komanda pažeidė finansinį reglamentą, viršydama leistiną biudžetą. Už tai komanda buvo nubausta 7 mln. dolerių bauda, jai taip pat buvo 10 proc. sumažintas darbo laikas vėjo tunelyje 12 mėnesių laikotarpiui.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas