Po Vengrijos GP lenktynių Maxo Verstappeno ir Danielio Ricciardo draugystė pakibo ant plauko. Po to, kai M. Verstappenas atsitrenkė į D. Ricciardo šoną, pastarasis buvo priverstas pasitraukti iš lenktynių jau po pirmojo posūkio.
Australas nevengė aštrių replikų olando pusėn. Pats M. Verstappenas atsiprašė tiek komandos, tiek komandos draugo, tačiau teigė, kad dar vienas pokalbis bus reikalingas.
„Aš jau kalbėjausi su juo, bet tikriausiai dar kartą turėsime pasikalbėti prieš prasidedant kitoms lenktynėms“, - kalbėjo M. Verstappenas.
„Visada turėjome labai gerus santykius. Manau, kad viskas ir vėl normalu. Bet noriu tai pasilaikyti tarp manęs ir Danielio“, - pridėjo „Red Bull“ pilotas.