Gal ne scameris, bet ir geriausi suklysta, nepataiko su dizainu, o gal ir Astonuose dar visi padaliniai negroja tomis pačiomis natomis. Red Bulliuose visa tai buvo isdirbta ir tai ne iskarto. Todel tikrai nuo vieno zmogaus nepriklauso visos komandos pajegumas. Pagerejima manau pamatysime tik kitais metais. O siemet galbut apsilenks pora leciausiu komandu ir visi pajegumai bus i kitus metus.
Nepaisant katastrofiškos sezono pradžios, „Aston Martin“ nepraranda tikėjimo A. Newey (2)