Netoli „Formulės-E“ trasos Saudo Arabijoje - Jemeno hučių išpuolis (3)

Netoli „Formulės-E“ trasos Saudo Arabijoje - Jemeno hučių išpuolis
logo Vasario 28 d. 19:15, Formula-E

Užsienio žiniasklaida skelbia, kad Saudo Arabijai pavyko sustabdyti Jemeno hučių surengtą raketos ataką netoli tos vietos, kur šį savaitgalį buvo surengtos „Formulės-E“ lenktynės.

„Reuters“, ABC, „Bloomberg“ bei kiti užsienio šaltiniai skelbia apie tai, kad šeštadienį balistinę raketą paleido Jemeno hučiai, bet raketą pavyko sunaikinti Saudo Arabijos vadovaujamai koalicijai.

Teigiama, kad raketa buvo paleista iš Saudo Arabijos sostinės Riado. Pranešama, kad raketa buvo numušta netoli tos vietos, kur savaitgalį vyko „Formulės-E“ lenktynės.

Taip pat pranešama apie tris ginkluotus bepiločius orlaivius, kurių taikinys buvo pietinė Saudo Arabijos provincija. ABC skelbia, kad ketvirtasis bepilotis orlaivis buvo nukreiptas į vieną iš pietų vakaruose esantį miestą. Bet nei viena iš atakų nebuvo sėkminga.

 Nors Saudo Arabijos princas Mohammedas bin Salmanas bin Abdulazizas Al Saudis stebėjo „Formulės-E“ lenktynes, abejojama, jog būtent šios varžybos buvo išpuolį surengusių žmonių taikinys.

Po šio savaitgalio įvykių imta diskutuoti apie tai, ar F-1 tikrai verta surengti lenktynes Saudo Arabijoje metų gale. Nei FIA, nei F-1 atstovai įvykių kol kas nekomentuoja.


Komentarai (3)
rte
IP: 21ec4ad | 03/01 08:22 Atsakyti
Tuo tarpu Hamiltonas atnaujino įrodymų rinkimą.
Relanium
IP: e89aea2 | 02/28 23:33 Atsakyti
Ugandoj ir Siaures Korejos demokratinej respublikoj po etapa
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas