Nuomonė: C. Horneris pasielgė labai neprofesionaliai

Nuomonė: C. Horneris pasielgė labai neprofesionaliai
logo 2023 Lapkričio 29 d. 16:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris neseniai pareiškė, jog Lewisas Hamiltonas pavasarį domėjosi galimybėmis pereiti į jo komandą. Vėliau jis patikslino, jog kalbėjo su L. Hamiltono tėvu, tačiau taip ir liko neaišku ar jis tikrai teiravosi apie galimą sūnaus ateitį „Red Bull“.

Dėl šių savo teiginių C. Horneris susilaukė nemažai kritikos. Dabar sukritikuoti „Red Bull“ vadovą nusprendė ir buvęs F1 lenktynininkas Christijanas Albersas. Olando teigimu, visiškai nesvarbu ar vyko kažkokie pokalbiai, tačiau šios informacijos paviešinimas pasitikėjimo čempionų ekipa tikrai nekelia.

„Žinote, ar tai įvyko, ar ne, išties nėra taip svarbu. Svarbiausia yra kokį profesionalumą demonstruoja komanda. Jeigu tu esi komandos bosas, kuri pasiekė tiek daug, tau tokių kalbų visiškai nereikia. Trumpai tariant toks elgesys yra labai neprofesionalus.

Reikia įsitikinti, kad tam tikra informacija liks už uždarų durų. Tokių dalykų nereikia viešinti, kadangi dabar kiti vairuotojai, kurie atstovauja „Mercedes“, „Ferrari“ ar kitą garsią komandą, apskritai turės gerai pagalvoti ar kalbėtis su kita ekipa. Juk informacija gali nutekėti“,  sakė C. Albersas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218