O. Szafnaueris atsakė į savo boso kritiką

O. Szafnaueris atsakė į savo boso kritiką
logo 2023 Gegužės 09 d. 18:18, Alpine

Majamio GP lenktynių savaitgalio dienomis „Alpine“ automobilių kompanijos generalinis direktorius Laurentas Rossi sukritikavo „Formulės-1“ komandą, pavadindamas jos veiksmus šiame sezone nepriimtinais, o kartais – net diletantiškais. Enstono komandos vadovas Otmaras Szafnaueris atsakė į savo boso kritiką.

„Panašių komentarų skaitymas laikraščiuose mums neduoda papildomo presingo, nes visa komanda ir taip nori pasiekti kuo didesnės sėkmės trasose, - kalbėjo O. Szafnaueris. - Pas mums dirba labai patyrę aukščiausio lygio inžinieriai bei mechanikai. Mes patys sau kuriame spaudimą ir norime viską kuo skubiau ištaisyti.

Neturiu žalio supratimo, kodėl Rossi padarė tokį pareiškimą. Paklauskite jo pačio, bet ir aš su juo pakalbėsiu ir užduosiu ne vieną klausimą. Šį savaitgalį buvau labai užsiėmęs, todėl neturėjau tokios galimybės.

Mes Baku pasirodėme žemiau savo galimybių, mūsų sportininkai atsitrenkė vienas į kitą Australijoje, o pirmame etape gavome baudą už tai, kad Estebanas užėmė neteisingą starto poziciją. Komandai sezono pradžia nebuvo sklandi – gal būt dėl to L. Rossi taip viską pakomentavo.

Kai iškyla problemų, kokios buvo Baku, viskas, ką jūs galite padaryti, tai išsiaiškinti bėdų priežastis ir pakeisti darbo procesą, o gal būt specialistus paskirti į jiems tinkamiausias pareigas, kad panašūs dalykai nesikartotų“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218