O. Szafnaueris: jei varžovai susilpnės, mums tai bus naudinga (1)

O. Szafnaueris: jei varžovai susilpnės, mums tai bus naudinga
logo Rugpjūčio 09 d. 11:32, Alpine Racing

„Alpine“ komanda tikisi, kad nauja techninė direktyva, tiksliau – nauji reikalavimai bolidų kontroliniams parametrams, kurie įsigalios nuo Belgijos GP etapo, teigiamai atsilieps komandų konkurencingumui.

Nors prancūzų automobilių koncerno gamyklinės „Formulės-1“ komandos vadovas Otmaras Szafnaueris netiki, kad nauja techninė direktyva leis pasiekti visų tikslų, jis mano, kad dėl to „Alpine“ pavyks sumažinti atsilikimą nuo lyderių.

„Galima pasakyti, kad dar teks įvertinti šių pakeitimų įtaką, todėl ką nors prognozuoti yra sunku, - sakė O. Szafnaueris. - Bet mes neturime nieko prieš, nes tai tikrai nepablogins mūsų situacijos. Todėl jei pagrindinių varžovų rezultatai kiek suprastės, o mes liksime ankstesniame lygyje, galima tikėtis, kad mūsų reikalai pasitaisys“.

2023 metais FIA žada dar griežčiau apriboti mašinos dugno techninius parametrus, susijusius su bolidų svyravimu tiesiosiose važiuojant dideliu greičiu. Tačiau O. Szafnaueris mano, kad federacijai visai nebūtina kištis į šiuos procesus, kadangi modernizuodamos techniką, komandos pačios susitvarkys su šia problema.

„Mums būtų geriausia, kad jie nieko nesiimtų, - kalbėjo „Alpine“ komandos vadovas. - Šių metų pradžioje svyravimas buvo labai ryškus – jei prisimenate per pirmuosius žiemos bandymus praktiškai visi bolidai šokinėdavo.

Tačiau dabar, jei pažiūrėsite visas lenktynes ištisai, ar pastebite svyravimą? Jau ne. Todėl manau, kad komandos pačios suras būdus, kad jų mašinos nešokinėtų tiesiosiose. O štai reglamento pataisos gali tik paaštrinti problemą. Praėjo pusė sezono, o jau šių metų pabaigoje negirdėsite jokių skundų dėl svyravimo. Todėl geriau viską palikti taip, kaip yra dabar“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 125
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
lunatik
IP: 8693828 | 08/09 15:39 Atsakyti
Šitas big brain kaip binotto beveik
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas