O. Szafnaueris: mes keletą kartų susitikome su FIA (1)

O. Szafnaueris: mes keletą kartų susitikome su FIA
logo Balandžio 20 d. 12:25, Racing Point

Lenktynių savaitgalio Imoloje metu „Aston Martin“ norėjo gauti FIA paaiškinimą dėl permainų techniniame reglamente šiais metais, kurios labiausiai paveikė komandas, naudojančias vadinamojo „žemo reiko“ koncepciją. Komandos vadovas Otmaras Szafnaueris pareiškė, kad per savaitgalį buvo keli jų susitikimai su federacijos atstovais.

Otmaras Szafnaueris: „Mes dalyvavome keliuose susitikimuose su FIA. Mes norime suprasti jų veiksmus, nes reikia įsitikinti, kad keičiant reglamentą, viskas buvo padaryta tinkamu būdu ir nešališkai. Mūsų derybos dar bus tęsiamos ir galėsiu viską patikslinti po kelių dienų.

Sprendžiant iš visko, lenktynėse mes esame labiau konkurencingi nei per kvalifikaciją, bet daryti išvadas anksti – Imoloje sąlygos buvo labai permainingos ir komandos naudojo skirtingas padangas. Lance‘as puikiai padirbėjo, o Sebastianui iškilo pavarų dėžės problema. Mes išanalizuosime duomenis ir pasistengsime sumažinti atsilikimą.

Dėl gautos baudos Vettelis į nieką nepretendavo, bet perėjęs prie „slick“ padangų, rodė gerą laiką. Jis palaipsniui pripranta mūsų komandoje ir progresuoja. Jam reikia daugiau padirbėti su mašina ir suprasti jos galimybes. Tada bus galima siekti daugiau.

Gailiuosi tik dėl vieno: per žiemos bandymus turėjome daug problemų su patikimumu ir per savo pusantros dienos Vettelis labai daug laiko praleido garaže. Jei bandymai būtų kitokie, tai dabar jis būtų visai kitame adaptacijos proceso etape“.

 

Aston Martin Cognizant Formula One
Komanda: Aston Martin Cognizant Formula One 2021 sezono taškai: 5
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: TBA
Plačiau

Komentarai (1)
accadia
IP: 92a4f33 | 04/20 13:27 Atsakyti
Įdomi istorija, uodega vizgina šunį?
×

TOP naujienos