Oficialu: F-1 lenktynės Vokietijoje šiemet neįvyks (27)

Oficialu: F-1 lenktynės Vokietijoje šiemet neįvyks
logo 2015 Kovo 20 d. 21:59, Force India
Tarptautinė automobilių federacija (FIA) oficialiai išbraukė Vokietijos GP iš šių metų „Formulės-1“ tvarkaraščio. Tai bus pirmas kartas nuo 1960 m., kai F-1 varžybos nebus surengtos Vokietijoje.
Šiemet lenktynės turėjo įvykti Niurburgringo trasoje liepos 19 dieną. Tačiau derybos dėl varžybų rengimo su naujais trasos savininkais nutrūko dar žiemą. F-1 vadovas Bernie Ecclestone‘as kurį laiką tikėjosi, kad jam pavyks susitarti su Hockenheimo žiedo atstovais. Tačiau su pastaraisiais taip pat susitarti nepavyko.
Šiandien FIA Pasaulio autosporto taryba oficialiai paskelbė, kad Vokietijos GP yra išbraukiamas iš šių metų F-1 tvarkaraščio, nes komercijos teisių valdytojui ir varžybų organizatoriams nepavyko susitarti.
Išbraukus Vokietijos GP, tarp F-1 lenktynių Didžiojoje Britanijoje ir varžybų Vengrijoje bus trijų savaičių pertrauka. Etapų skaičius sumažėjo nuo 20 iki 19-os.

Komentarai (27)
a9
| 03/23 21:57 Atsakyti
ebvi> esu labai tolerantiškas žmogus, bet teisybė man svarbiau nei tolerancija. Užknisa, kai žmonės nemąsto ir nueina klaidingu bet lengviausiu keliu - surasti atpirkimo ožį (Bernie) ir kaltę dėl visų problemų suversti jam. Jei būtų Berni valia, turėtume V8 variklius, nebūtų tokio didelio vienos komandos dominavimo, būtų mažiau taisyklių kaitaliojimų ir neabejoju, kad F-1 populiarumas būtų aukštesniame lygyje. Trasos kitas klausimas, bet jei naujos trasos atsiradimas padidina F-1 populiarumą kitose šalyse labiau, nei senos europinės trasos praradimas sumažina F-1 populiarumą Europoje, tada Bernie teisus, jis veikia F-1 naudai, o ne Europos žiūrovų naudai.
F-algis-1
| 03/22 14:29 Atsakyti
ramasst>> tipinis sintetinio faniukscio komentaras - tik izeidinet. ka - vel veidu i suda? :D nevykelis.
Saldas
| 03/22 14:17 Atsakyti
a9>>> evbi viska gerai paaiskino, bet dar pridet noriu kai ka. Berni paskutinius kelis metus formule perkele i naftininku salis. jie pinigu turi, jiems F1 lenktynes rengt yra prestizas. Ir ne tiek jiems svarbu kiek ten tu komandu vaziuoja ir kas dominuoja. Nuo sanderiu su naftininkais Bernio apetitas isaugo. O va europieciai tokiu nezmonisku pinigu moket nenori. Senis ir toliau vadovaujasi logika - Europa nenores meket, atsiras tokiu kur nori moket. Kiek ilgai tas tesis nezinau. Kazkada ir arabams atsibos nezmoniskus pinigus moket uz lenktynes keikvienais metais prarandanciai populiaruma. Jau kazkada esu sakes, kad jei koks naftininkas sugalvotu sau gimtadienio proga susirengt lentynes tik sau paciam, be kitu ziurovu uz kokia puse milijardo, Bernis uz poros valandu belstusi i brangias duris su sutartim rankoje. Jam tai yra verslas. Ir F1 populiarumas jam svarbus tik del to, kad is televizijos transliaciju galetu daug nuplest. Jei sugebetu paimt tuos pacius pinigus is televiziju net ir krentant ziurimumui, garantuoja kad ir varikliu garsas geras butu, ir Mersu dominavimas. Visos tos jo kalbos, kad reikia keist ta ir ana yra grynai delto, kad jis daugiau pelno gautu, o ne del to kad mums idomiau ziuret butu. Mes jam neidomus, mes rolexu neperkam.
ramasst
| 03/21 23:20 Atsakyti
Algi>>> Neberukyk tu praeiti skuadziai prikelenciu narkoriku. Esi tik sudinas vabalelis , kuris bando savo susikta nuomone prakisti i eteri ir sukelti aistras . Padusk su savo isvedziojimais, nes jau uz pi... .
evbi
| 03/21 22:44 Atsakyti
Kaip matau, vienam runkeliui, užsidėjusiam pseudoeksperto kaukę, problematiška su tolerancija kitai nuomonei. Pagal šį visažinį runkelį, tik jis žino, kas čia kaltas ir kokia dalimi, o kiti nieko neišmano ir turi tik tylėti. Runkeliui9 norėtųsi priminti, kad jei vokiečiai nustojo domėtis formule, o trasos savininkai nebegauna pelno iš bilietų pardavimo, kokį gaudavo anksčiau, Bernis turėtų atitinkamai reaguoti ir leisti kainą, kitaip, jei ir kitur žiūrimumas kris, mažės pajamos iš bilietų, neįvykusių etapų bus daugiau, kol prasidės domino efektas. Keista, kai runkelis situacijoje, kurią kontroliuoja Bernis, o ne FIA ir komandos, kaltina visus tris subjektus, nors su trasos savininkais nesidera nei FIA, nei komandos. Pagal runkelio logiką, jei Balbieriškyje žmonės nustoja domėtis Minedo muzika ir neina į koncertus, Balbieriškio kultūros namų direktorius Minedo agentui turi mokėti tiek pat, kiek anksčiau, kai žmonės plūsdavo į salę Minedo klausyt.
bush
| 03/21 18:20 Atsakyti
Laikas Vokietijai atsinaujinti ir rengti F1 kitoje trasoje. Pilna gi ten jų yra. O jei neužtenka, tai visada gali dar vieną pasistatyti. Niurburgringui žūtbūt reikia atnaujinimų, nes viskas pasenę. O Hockenheimas mirė, kai leido Tilkei jį sutrumpinti...
a9
| 03/21 16:45 Atsakyti
Vieni runkeliai dėl bet kokių problemų Lietuvoje kaltina Seimą, kiti runkeliai dėl bet kokių problemų F-1 kaltina Bernie. Kas dėl Vokietijos GP, tai pačios Vokietijos problema, tiesiog vokiečiai nustojo domėtis F-1. F-1 populiarinimas yra visų reikalas, ir FIA, ir Bernie, ir komandų. Savaime Vokietijos GP praradimas nėra didelis nuostolis F-1, daug didesnė problema yra komandų mažėjimas ir tik 4 konkurencingos komandos. Išeitis aiški ir visiems seniai žinoma - reikia kelis kartus sumažinti komandų išlaidas. FIA turėtų vienašališkai įvesti griežtas išlaidų mažinimo priemones, dėl ko padidėtų komandų skaičius ir sumažėtų skirtumai tarp komandų.
Kestutis Gps
| 03/21 15:27 Atsakyti
Sekanti Monca? O_o
iXsas
| 03/21 14:34 Atsakyti
Shumis su Ferreriu vaziavo, kap dabar Hamiltonas, ir fanu buvo. Be....nori vis daugiau pinigu, ziurovu mazeja. Taip ir gaunasi. Beje, F1 rodo per mokamus kanalus, del to ziurimumo statistika krenta.
kitazh
| 03/21 14:32 Atsakyti
oj tos jūsų sąmokslo teorijos... :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas