Oficialu: „Formulėje-1“ pasiekta taika (108)

Oficialu: „Formulėje-1“ pasiekta taika
logo 2009 Birželio 24 d. 17:13, Bridgestone Motorsport
Tarptautinė automobilių federacija (FIA) paskelbė 2010 m. „Formulės-1“ čempionato dalyvių sąrašą, į kurį po šiandien pasiekto susitarimo įtrauktos ir visos dabar pirmenybėse dalyvaujančios komandos.
FIA Pasaulio autosporto taryba (WMSC) šiandien patvirtino pasiektą susitarimą ir nutarė, kad kitų metų pirmenybėse galios 2009 m. „Formulės-1“ čempionato taisyklės, išskyrus iki balandžio 29 d. sutartus pakeitimus.
Skelbiama, kad komandos sutiko per dvejus metus sumažinti savo išlaidas iki dešimtojo dešimtmečio ankstyvųjų metų lygio – manoma, apie 40 mln. svarų sterlingų. Be to, gamintojams priklausančios ekipos įsipareigojo teikti techninę paramą 2010 m. pirmenybėse dalyvausiančioms komandoms.
„Formulėje-1“ lenktyniaujantys automobilių gamintojai sutiko, kad FIA ir toliau bei visam laikui liktų sportą prižiūrinčia organizacija. Jie taip pat sutiko pasirašyti komercinę lenktynių pusę reglamentuojančią sutartį ir taip įsipareigoti lenktyniauti iki 2012 m. pabaigos.
Visos komandos sutiko laikytis, FIA teigimu, patobulintų 1998 m. Konkordo sutartyje numatytų sporto valdymo nuostatų.
Federacijos pranešime spaudai priduriama, kad užtikrinęs „Formulės-1“ ateitį organizacijos vadovas Maxas Mosley šių metų spalį nekels savo kandidatūros dar vienai prezidento kadencijai.
2010 m. „Formulės-1“ čempionato dalyviai
SCUDERIA FERRARI MARLBORO (FERRARI)
VODAFONE McLAREN MERCEDES (MCLAREN)
BMW SAUBER F1 TEAM (BMW SAUBER)
RENAULT F1 TEAM (RENAULT)
PANASONIC TOYOTA RACING (TOYOTA)
SCUDERIA TORO ROSSO (STR TBA*)
RED BULL RACING (RBR TBA*)
AT&T WILLIAMS (WILLIAMS TOYOTA)
FORCE INDIA F1 TEAM (FORCE INDIA MERCEDES)
BRAWN GP FORMULA ONE TEAM (BRAWN TBA*)
CAMPOS META TEAM (CAMPOS COSWORTH)
MANOR GRAND PRIX (MANOR COSWORTH)
TEAM US F1 (TEAM US F1 COSWORTH)
Skliaustuose nurodytas konstruktoriaus pavadinimas.
* TBA – bus paskelbta vėliau.

Komentarai (108)
T-Ervis
| 06/26 19:14 Atsakyti
red_speed >> Tai kad tu čia ir esi bukauskis...perkratyk savo komentarus ir suprasi kad plaukioji paviršiuje ir kur srovė neša.Toks šudmalis tiktų į seimą.Ir laurus šio konflikto sprendimo neskubėk ne kurioms personalijoms kabinti.Tokiai atomazgai didžiausią įtaką turėjo formulės komercinių teisių akcininkų juristai...Daugeliui matosi praslydo pro ausis informacija,kad juristai praplovė smegenis ir Lucai ir Mosliui.Manau skaičiai privertė Lucą galvoti galva o ne subine.O tu plaukiok plaukiok.
Jorax
| 06/26 11:35 Atsakyti
red_speed>> "..na va tada dar butu galima galvoti apie 99% sporta ... bet tau turbut tai nepatiktu - reiktu pasipurtyti kiseneles - o juk musu tautietis iprates gauti viska "na chaliavu" ir buti viskuom nepatenkintas (kaip kad keli sio portalo bukauskiai : )))" kaip suprasti tavo sita komentara? Nes as suprantu taip : lietuviai turtinga tauta,laisvai isgalinti sau leisti tureti mokamus kanalus, taciau jie yra "nachaliavscikai".
goGOgo
| 06/26 10:59 Atsakyti
biudzetai bus mazinami ,FIA ir toliau valdo f-1 fota pasiraso visas sutartis kurias siule fia .. sakyceu FIA pergale...susitarimas butu senei pasiektas,jei ne fota kvaili issisokinejimai kad nenori jokio susitarimo...o tie kas sako kad FOTA nesutiko su saligomis nes bjojio kad maxas kels savo kandidatura i fia prezidentus...sakyceu apgailetini esat jus ir tos fota ekipos.. okey maxas pasitrauke... logiska butu manyti akd komandos kaska is to ispese nes jos buvo kategoriskai pries ribojimos...ovaje NE ribojimai biudzeto bus priimti pamazu 2 metu begija..cha cha.. o kas sako kad del to f-1 nusiris i kartingu lygi:DDD paziuresim...bus duota technine laisve..ir as smarkei abejojiu kad ten dirbantis zmones nesukurs konor kurkas geresnio nei siu ar praitu metu bolidai:) ir kodel visi mano akd fota laimejo...ah jo del maxo...XDDDDD:DDDDD
Gedagis
| 06/26 09:45 Atsakyti
at last! sveikinu fanus
Pyras
| 06/26 07:25 Atsakyti
saunu kad kitamet nereiks dvieju cempu ir saunu kad kitamet nebebus jau to dieduko moslio:)
Oktanas
| 06/25 20:08 Atsakyti
pagaliau to moslio nebeliko
hamius
| 06/25 19:48 Atsakyti
F-27, ten buvo vienartine 100mln usd ismoka. Tai tikrai nera daug F1 standartais. Pigiai parsidave Ferrari, bet ciuju jiems labai patiko veto teise kuria gavo bet taip ir neteko panaudot :D. Siaip bijau sumeluot bet man rodos praitu ar uzpraitu metu Mclaren metu biudzetas buvo 900mln usd. Siu metu nzn, bet vis tiek Mclaren manau turi viena is top3 biudzetu:P. Bet jei butu reikeje ji mazint taip drastiskai kaip siule FIA, tai isivaizduok kiek Mclarenams darbuotoju butu reikeje atleist...
Nimfete
| 06/25 18:41 Atsakyti
Vistiek norejau NEW FORMULA :D geriau jau butu nepasieke susitarimo :)
F-27
| 06/25 18:28 Atsakyti
man tai priminė 2004 metus ir tada komandos buvo vieningos, bet tais metais būtent ferai permetė visus ir pasirašė sutartį pagal kurią iš fia gaudavo kasmetinę išmoka 100 mljn....šiemet nebegavo ir iškart puolė į atlapus fia.....tai manau jei metų gale vietoj moslio (kuriam jau seniai laikas į pensiją) ateis feru žmogus nebus iš to nieko gero.....norėčiau nepriklausomo vadovo iš šalies........
hamius
| 06/25 17:20 Atsakyti
1_P>>> jei tu is tikruju butum protingas, tai nebutu tavo nikas 1_Protingas;). Self-Owned ane? :P
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas