Oficialu: vasaros pertrauka perkeliama į pavasarį (8)

Oficialu: vasaros pertrauka perkeliama į pavasarį
logo Kovo 18 d. 18:46, Red Bull Content Pool / Getty Images

Šiandien FIA pasaulio automobilių sporto taryba (WMSC) pritarė F-1 sporto reglamento pokyčiams - leido perkelti vasaros pertrauką į pavasarį.

Dėl dabartinės situacijos, kilusios dėl pasaulyje siaučiančio koroviruso, F-1 vadovai planuoja lenktynes surengti rugpjūčio mėnesį.

Būtent rugpjūčio mėnesį F-1 čempionate dažniausiai yra vasaros pertrauka, kurios metu dviem savaitėms stabdomas komandų gamyklų darbas. Bet dėl dabartinės situacijos F-1 komandos pritarė siūlymui perkelti vasaros pertrauką.

„Dėl koronaviruso situacijos pasaulyje ir atšauktų F-1 lenktynių, FIA pasaulio automobilių sporto taryba patvirtino pokyčius 2020 m. F-1 sporto reglamente ir leido vasaros pertrauką bei gamyklų darbo sustabdymo periodą perkelti iš liepos/rugpjūčio į kovą/balandį bei prailginti periodą nuo 14 dienų iki 21 dienos. Per kovo/balandžio mėnesį visos komandos turi sustabdyti savo gamyklų darbą 21 dienai. Tokiems pokyčiams pritarė F1 strategijos grupė ir F1 komisija“, - teigiama pranešime spaudai.

Kol kas yra atšauktos pirmos keturios F-1 sezono lenktynės. Bet neabejojama, kad varžybos bus atšauktos ir Nyderlanduose bei Ispanijoje.


Komentarai (8)
F666
| 03/18 22:47 Atsakyti
Lameriui corona paumejo
maxpower
| 03/18 19:33 Atsakyti
Tai taip išeina kad dabar yra vasaros pertrauka?
RBR
| 03/18 19:11 Atsakyti
Kad nieko tas nekeičia. Protingi žmonės (pvz. krepšinyje ar futbole) jau senai suprato, kad šiemet nieko nebus. Tik fia su Liberty dar bando svajoti🙂 Renault ir Fiat sustabdė jau gamyklas, tuoj ir Mercedes užsidarys. Įdomu kas tas komandas išlaikys.
Jadakiss
| 03/18 19:20 Atsakyti
Nebus sio sezono, galime buti ramus.
Pavlikas_Marozov
| 03/18 19:26 Atsakyti
RBR
03/18 19:11

Kad nieko tas nekeičia. Protingi žmonės (pvz. krepšinyje ar futbole) jau senai suprato, kad šiemet nieko nebus. Tik fia su Liberty dar bando svajoti🙂 Renault ir Fiat sustabdė jau gamyklas, tuoj ir Mercedes užsidarys. Įdomu kas tas komandas išlaikys.

Problema tame, kad krepšinis ir futbolas ramiai rugsėjį pradės naują sezoną tai šitą nutraukė, o F1-nui reiktų laukti iki kito kovo tada, tai nori bent jau nuo kokio Rugpjūčio-Rugsėjo mini sezoną padaryt
Skirmantas_M
| 03/18 19:37 Atsakyti
Nebūčiau toks pesimistas, kad jau visai neįvyks.
tuberkolioze
| 03/18 20:11 Atsakyti
Žmonės jau galvoja kaip reikės riaušes išgyventi, kai ta pandemija užsitęs keletą metų, nes buduliai jau dabar kelia neramumus bankomate pinigams pasibaigus ar šikpopierio negavę, o kas bus kai jie ėsti nebegaus baisu ir pagalvoti. O čia GP planuojasi už kelių mėnesių, kai jau suirutės gali prasidėti...
Larensas
| 03/18 20:38 Atsakyti
čia kai fiatas uždarė savo gamyklą, tai fia nusprendė, kad tada visiem reik uždaryt. nuostabus solidarumas su sukčiais.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas